Norris by chcel vylepšiť komfort pri jazde: Trápi ma chrbát | Magazín F1 - F1online.sk

Posílat tam kreatin s párkem a rohlíkem, to je hodně na styl

1 Like

V zaludku sa to ajtak premiesa

Jako to rozhodně, ale když creatin tak jsem to vždyvcky rozmíchal v nějaké tekutině, jak je to takové písčité ten kreatin, tak si nedokážu představit to do sebe házet na sucho, ale tak Puff je gurmán :grin:

Ideš na objem, aby mali súperi Votroků z Teba rešpekt?

To je nuda. Som myslel, že si lepší pivár, keď si z Plzne. :slightly_smiling_face:

1 Like

Jasný. :grin:
Ne. V HK jsou malý telátka docela.
Obě pražský S nebo Osteava tam mají trochu jinou ligu. :grin:

1 Like

Jj, dělám jenom ostudu plzeňákům.

Puffe ty jsi tady pro mě záhada, vůbec tě neumím odhadnut.
Do ostatních je vidět jak do hubené kozy, ale člověk který zapíjí párky keratinem?
Podezřívám tě, že sem úmyslně dáváš matoucí šifry, abys mi zavařil mozek :grinning:.

jak to ma uzivat, ked to je nerozpustne?

:smiley: ani nevím co keratin je?

Možná automat, možná jsem mamlas, těžko říct…

image

jak to mas ty s puffakom tak mam ja s tebou, tiez niekedy tie sifry nedavam :smiley:

Jenomže já to dělám omylem, on úmyslně :wink:

A keratín si napísal omylom alebo úmyselne? Lebo Puff sype kreatín.

Omylem samozřejmě , jak jsem napsal, ani nevím že něco takového existuje.
Ještě že jsem nenapsal kerosin :slightly_smiling_face:

No keratín je v podstate rohovina, ktorá sa vyskytuje napríklad v pokožke, nechtoch, vlasoch, chlpoch
a kreatín je výživový doplnok (organická kyselina, ktorá zásobuje svaly energiou) používaný pri intenzívnom cvičení, športe a pod.

Tak na kreatinu většina z nás asi vyrostla, ale akorát mě nikdy nikdo neporadil, že je to třeba kombinovat s klobásou :grinning:.

To len Puff skúša, ako budeme reagovať. :slightly_smiling_face:
Ja som si väčšinou po cvičení zvykol/zvyknem dávať proteinový nápoj. Na tomto som vyrastal a zaobišiel som sa bez kreatínu. :slightly_smiling_face:

Bezva, další sportovec :+1:

Já jsem prostej kluk. Mám rád to nejlepší. :slight_smile:

V té krabičce máš hřebíky na šalung? :pushpin: