Norris by chcel vylepšiť komfort pri jazde: Trápi ma chrbát | Magazín F1 - F1online.sk

Od zavedenia novej generácie monopostov je pohodlie pilotov značne skompromitované. Dalo sa to predpokladať, keďže aj v 80. rokoch boli staré autá s prísavným efektom a tuhým odpružením dosť nepohodlné. Po štyridsiatich rokoch majú piloti opäť rovnaké problémy a Lando Norris dúfa, že v roku 2026 sa s ďalšou generáciou monopostov podarí nájsť riešenia.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/147180/norris-by-chcel-vylepsit-komfort-pri-jazde-trapi-ma-chrbat

Zboľavieva sa aj v tomto roku

1 Like

Treba vylepšiť pretekárske kombinézy. :slightly_smiling_face:

2 Likes

No tak takyto crossover som necakal :+1:

1 Like

25 letyho kluka bolí záda.
To musí být simulant. :clown_face:

Teba ale pohorsilo ze ocon minuly rok zvracal z horucavy :unamused:

V 10 kole… To mě pohorsuje i teď.

Za dve dekady uz sa nazivo jazdit nebude, len na simulatoroch

1 Like

Je to holt měkota, ale myslím, že za to nemůže, to je genetika, mám to podobně a nic s tím nenaděláš.

Nikdo za to nemůže. Jsou to auta na 3,14ču.
Stezoval si i Perez a to oproti ostatním jezdí v peřince.

Tak nie každý má takú výbornú genetiku, vyrysované svalstvo a dostatok kolagénu ako Ty. :slightly_smiling_face:

1 Like

Přesně to jsem chtěl napsat, ale nenašel jsem dost odvahy…

Puffík je drsnej a našel by si mě.

3 Likes

S tebou bych šel klidně na pivo. :slightly_smiling_face:

Snažím sa byť obozretný, lebo Puff je drsný a navyše trpezlivý. Neradno sa s ním zahrávať.

Triper by si dal Plzeň a Puff Radegasta. :slightly_smiling_face:

No jo, vloni začal @PUFF pracovat na břišácích a my jsme si tady z něj utahovali. To máme za to :smile: .

2 Likes

Pivo určitě ne.
Já vypil za život tolik piv, co někteří zvládnou i za večer :slightly_smiling_face:.

1 Like

Jsem ti už párkrát zval, myslím.

Makám.

1 Like

Tomu říkám vyvážená strava :smile: !

1 Like