Nielen Mercedes, ale aj Ferrari vraj našlo smer za vyriešením problémov | Magazín F1 - F1online.sk

Já už jsem tady jednou psal, že když už jednou máme rozpočtový strop, tak žádné další omezení není nutné.
Jen ať si týmy samy určí jak se svými penězi naložit.
Když si budou chtít vyzkoušet maximálku, tak ať si klidně pronajmou kus dálnice, nebo letiště v Mošnově, kde je dlouhá dráha a klidně ať si tam projedí třeba 20 mega. Nebo ať si klidně stráví v aerotunelu třeba měsíc, dva, nebo i tři, když je nic lepšího nenapadne. Vždyť jsou to jejích prachy i jejích přání jak s něma účelně naložit.

Osobně si myslím, že by bylo mnohem zajímavější sledovat do čeho se týmy pustily.

No a napsal jsi to na FIA nebo tady nám :smile: ?

Jsem realista, takže jsem to napsal do prostředí které je schopné můj názor pochopit, takže tady nám. :innocent:

1 Like

To by musel do heavyweight McGregor dosť pribrať, lebo Fury by určite neschudol :slightly_smiling_face:

No to bolo skôr myslené, že ak by sme nebrali v úvahu nejaké váhové kategórie, tak je jasné, že jedna dve rány a Mcg spinká ako budulinek.

Jasné, rozumiem, ako si to myslel. Ono keby sa nebrala do úvahy váhová kategória, tak v boxerskom ringu by takmer určite vyhral Fury, nakoľko je zvyknutý na o dosť väčšie pecky do hlavy a po určitom čase by McGregora trafil. Naopak v MMA zápase v klietke by takmer určite vyhral McGregor predovšetkým kvôli rýchlosti, časovaniu a používaniu rôznych iných techník ako v boxe. No a pri pouličnom fighte by mal Fury problém McGregora chytiť, alebo by mu McGregor zdrhol.

Nemyslím si, že by Mcg v akomkoľvek prípade vyhral.
V pripade pouličného fightu snáď nejdeš do toho aby si tomu druhému utiekol :grinning:
Ale to už sme riadne odbočili od témy.

@Nordotor Něco pro tebe. :slight_smile:

Ferrari v Imole představí zcela přepracovanou verzi SF-23 s novou podlahou, novým zadním zavěšením a pravděpodobně i novými bočnicemi.

Současné “miskovité” bočnice Ferrari nezůstanou.

Cílem je, aby SF-23 jezdil ve správné minimální výšce.

Já si myslím, že se letos ještě dočkáme nejednoho udivujícího překvapení.
Ono je dost udivující sledovat, že se týmy oproti loňsku kdy přišly nové pravidla zrovna moc nezrychlily.
Myslím si, že v tom mají prsty stropy, které týmy přibrzdily ve výrobě nových dílů. Vymýšlené je ale už mají, takže čekejme co se bude dít.