Nielen Mercedes, ale aj Ferrari vraj našlo smer za vyriešením problémov | Magazín F1 - F1online.sk

Ferrari a Mercedes mali po úvodnom súťažnom víkende o čom premýšľať. V prvom menovanom tíme museli akceptovať, že ich auto požiera pneumatiky a preto mu chýba preteková rýchlosť, v druhom zas trpeli nedostatkom rýchlosti všeobecne. Oba tímy nastúpili na tŕnistú cestu nápravy, kým Red Bull medzitým zbiera víťazstvá.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/92114/nielen-mercedes-ale-aj-ferrari-vraj-naslo-smer-za-vyriesenim-problemov

vsetci nasli smer, len Redbull je v problemoch…

2 Likes

A někdo se diví, že Max je rozladěný. :wink:

1 Like

Poslal bych ho do lázní v Krnově. Třeba by ho tam dokázal výrobce varhan správně naladit. :slightly_smiling_face:

Naladí se zase ve Spa.

Chudák, co by dělal v Krnově.
Stačí ho poslat na závod do McLarenu a spol. tam by ho taky naladili, že by se pak před každým závodem klaněl před autem a dával mu pusinky. :slight_smile:

Pokud tam zcela náhodou a vyjímečně zase kapánek nesprchne.

Vůbec Ti nerozumím, Lando jasně říkal, že se nic neděje:
https://f1online.sk/clanky/91120/norris-vsetci-okolo-toho-robia-zbytocny-humbug-nie-sme-v-ziadnej-krize
Ale srdce mi to trhá, to zase jo…

Já to taky říkal, že jsou v klidu. V Bahrajnu i přes tu bídu ukázali trochu rychlosti a nebylo to špatné.
V neděli to špatné bylo, co se týče nějaké rychlosti.
Jako ten začátek byla obrovská smůla, ale ani po SC nic neukázali.

Na druhou stranu Piastriho nechali celý závod na bílý (49 kol), což jako nevím jestli je dobrý přístup k nováčkovi…
A Norris… nevím jestli měl nějaké poškození od toho úlomku. Pokud ne, tak ten nepředvedl lautr nic. :slight_smile:

Loni dokázal McL postavit alespoň jeden závodní vůz. Letos zatím žádný.

Tak já to zkusím pro změnu úplně vážně, takhle vypadá krystalická katastrofa. Mluvíme o týmu, který vloni bojoval o čtvrté místo prakticky s jedním pilotem. Fakt je, že vloni na tom v prvních dvou závodech taky nebyli dobře, ale takhle přece jenom ne. Smůlu beru, ale aby se placatili ve skupině s Haasem, ať se jdou bodnout… Chudáci jezdci!

1 Like

To není zase tak přísné. :slight_smile: Oni potřebují pořádný bič.

@Ferda No jo, ale kdo vůbec letos dokázal postavit závodní vůz? Red Bull jasně, tam není o čem, a pak Aston Martin, i když to je pro mě pořád taková zvláštní historka. Ale dobrou práci odvést museli. A ten zbytek? Chci věřit, že opravdu aspoň Ferrari a Mercedes svoje problémy vyřeší, jinak máme našlápnuto k sezóně, ve které bude největší nervák, z kterého místa na startu se Max dokáže dostat dopředu.

1 Like

Tím jedním závodním vozem jsem měl na mysli, že loni se na Ricciho autě hodně šetřilo. Letos se zdá, že se už šetří-lo na obou vozech.
Kromě Astonu bych pochválil ještě Williams.

Len Ferrari je schopné ten smer zase stratiť :grinning:

1 Like

toto počúvam od roku 2014…neverím Ferrari ani nos medzi očami na nič neprišli a bude to len tragédia…aj ako fanúšik červených verím oveľa viac Mercedesu, že našiel problem a zaberie, ako scuderii

Tabulka meziročního porovnání bodů mluví dost jasně, vlastně je to až šokující

1 Like

Mercedes na nule, tak na co si Lewis stěžuje, však to může být mnohem horší :grin: :neutral_face: :disappointed_relieved:

Hama jsem se většinou zastával než naopak, ale od loňska bez plně konkurenceschopného auta mi přijde že to jde trochu z kopce. Až mi přijde že se stává toxickým pro ten tým. Jde vidět že je to problémem pro každý tým a pro každého jezdce když tam zbudou už jen ty kecy :face_with_hand_over_mouth:

2 Likes

Tady se bude jen vytahovat Fernando z kontextu. Vettel, Ham a Verstappen se vytahovat nebudou, že mají komentáře na své týmy

1 Like