Nicholas Latifi končí vo Williamse! | Magazín F1 - F1online.sk

Je fajn, ze konci. Bol priemerny a faktom je, ze uz zaberal miesto.

Treba vsak uznat, ze svojim sposobom so Strollom zachranili Williams. A za to vdaka.

Vdaka aj za to, ze to bol nekonfliktny typ, dobre naladeny a nezakerny. Aj ked nie si extratrieda nemusis byt ch*j :slight_smile:

1 Like

Ja naozaj netusim ako mozu ludia robit nejaky zaver z minulej sezony z Haasu na napisat nic moc.

Tvl podla coho to ako hodnotite? Ved bolo nerealne sa kvalifikovat v normalnych podmienkach inak ako 19 a 20 miesto. Mne toto vazne hlava neberie. A pritom mal Mick par solidnych pretekov. Mazepin velke h**o

Fakt mi to prosim niekto vysvetlite…lebo naozaj netusim podla akej sablony to hodnotite.

to ale bolo 2 zákruty po kolízii s Mickom, ktorý tým udržal svojho otca na pozícii spolurekordéra s 7 ks titulov

Myslím, že Latifi vlastní desetiprocentní podíl v McL, tak možná vystřídá Landa.

… a to se vyplatí :grinning: !

Raději nebudeme štenkrovat ať něco takového ještě nepřivoláme.
Ale Helmut shání někoho za Gaslyho, tak tam bych se za Latifiho i přimluvil. :rofl:

Dokedy tu ešte budeme musieť trpieť psychiatrické výlevy takých primitívov ako je Fiat? To s tým neviete nič v redakcii urobiť?

Hlavně aby to Gaslymu klaplo, tomu to přeju a příš.tí rok už by nemuselo být žádné zajímavé volné místo. Taky ať už nás nenapínají a prozradí ten zbytek!

Myslíš že sa im viac oplatilo mať 30-40 mega na účte ako 2-3 body viac v pohári konštruktérov čo vyjazdí jeho náhradník keď aj tak skončia posledný :thinking:

Myslím, že z pragmatickeho hlediska to je velká chyba.

Nejpragmatičtější by vůbec bylo sedačky jenom pronajímat bohatým synkům a auto vůbec nevyvíjet, jak jsme se přesvědčili, zájem by byl. A až by se jim auto úplně rozpadlo, tak tým prodat třeba Andrettimu, i tak by asi koupil. Vlastně nevím, proč to takhle nedělají všichni, možná je v F1 nedostatek pragmatiků - což by mě nikdy nenapadlo :grinning: .

No… Stane se nějaký harikiri. Latifi skončí 7 a vyhodili boha s 30 mega jistoty. :rofl:

Proč 7., nesmíme mu tak nakládat. Stačí, když ve správné konstelaci skončí 9. a ještě se o něj všichni poperou :grinning: !

ked je 2x 21. z 20 jazdcov :slight_smile: to je skor na medajlu :slight_smile:

Ale poslední není. Hulk je dokonce 22. z 20 a taky je o něj zájem…

Prečo Devries padol ?

V tom je trochu můj point.

Kdyby Latifi udělal 3 body, tak by nejspíš zůstal a byl by hrdina.

Pokud dotáhnou DeVriese, tak jsem zvědavý jaký spolu s ním bude nový sponzor.

DeVriesovi přeju, že se mu to takhle povedlo, ale celá story mi zatím trochu připomíná film Hlavička (Francie 1979, Patrick Dewaere), nezná někdo? Snad se to tentokrát vyvine jinak :slight_smile: .

ano, porovnavame jazdca co odjazdil 2 preteky a jazda co odjazdil celu seoznu… obaja maju najlepsie 12. miesto…

Hlavně, aby to nebyl výše zmiňovaný Sargeant.
Oni vědí kolik je 1+1.