Neakceptovateľné, povedal o spoľahlivosti Alpinu Alonso | Magazín F1 - F1online.sk

Hej hej, videli sme v 2010 a 2012 :slight_smile: Nezrútil sa náhodou Hamilton minulú sezónu pod tlakom?

2 Likes

Jakože Alonso jezdil s vyšším výkonem než Ocon? To by na Alonsa už nejspíš vytáhli ne? Nechápu proč takhle spekuluješ. O tomhle přece rozhoduje Renault, ne Alonso.

1 Like

Ale, kdopak to zase vylezl z nory. :thinking: :laughing:

Přišel bránit svého, třeba to u toho zůstane :thinking:

1 Like

Nie každý má potrebu tu tráviť čas 24/7 a viesť dookola tie isté debaty ktoré tu boli rozobraté 100x :slight_smile: Odporúčal by som to aj vám :slight_smile:

3 Likes

Nešlo. Vzniklá situace už uklidnit nešla. Na úplné vyléčení tam bylo příliš mnoho jizev a bylo by pouze otázkou času, než by došlo k dalším sporům.
Teď by už problém určitě nebyl, … vlastně by při chaosu pod Binottem vznikl určitě velice rychle.

Tohle nemá cenu rozebírat, taková spekulace je čisté hejterství. Samo může si to zvolit každý když chce, na Gaslyho sabotáž a Alonso sabotoval tým jak byl rychlej :smile:

2 Likes

Ten tu chyběl :woozy_face: :rofl:

Možná ano. Alonso měl v každém týmu silné slovo a třeba se Renault nechal ukecat.
A nemuselo to být pro Renault špatné rozhodnutí jak najít hranice motorů.

Vy Alonsoví příznivci by jste mohli tuhle spekulaci využít ve sůj prospěch a třeba začít tvrdit, že se Alonso obětoval pro lepší budoucnost motorů Renault. :wink:

No Ferdo, my důkazy pochopitelně nemáme, ty taky ne ale tobě je to jedno, tak si plácej dál :+1:

Ale já to přece nepodávám jako tvrzení, ale pouze možnost.

Možností je nekonečně mnoho, chce se to zabývat těmi kde jsou alespoň nějaké poznatky a máš k tomu co říci. Jen výplody tvé fantasie k nějakým výsledkům nemá smysl vyvracet ani podporovat. Ale uznávám že v F1 máš pro takovou realizaci velké množství příležitostí, jak u Alonsa, Gaslyho, Ricciho a i všeho možného. Spekulací jen na základě výsledků je nepřeberné množství.

1 Like

Tak díky, já ti zase doporučuju dokončovat to co jsi začal o jiných - minule uplně stačilo ty tvoje tvrzení nějak podložit nebo aspoň vysvětlit (i když těžko vysvětlovat nevysvětlitelné) a nebo se omluvit, že píšeš naprostý kraviny. :slight_smile: Vybral sis úprk - za mě krajní a nejhorší varianta.

1 Like

Já ale s fakty přišel a hned jsem byl Hogrem označen za lháře.
Chápu, že Alonso je Váš kůň, ale vsugerovávat si vlastní fantazii jako realitu má taky své meze.

A ukazovat prstem na Gaslyho? No nevím, ten taky prožil s Toro Rosso a později s AT mnoho dobrého i zlého, jako v tomto roce a přesto se s celým týmem loučí jako s rodinou kterou má hodně rád.

Naopak je to Alonso, který při každém začátku v novém týmu hlásá, že je to jeho rodina, ale když odchází, tak ještě dlouho kope kolem sebe, aby celý svět přesvědčil, že chyba není na jeho straně.

1 Like

Co je podle tebe za vsugesci že taková nespolehlivost je u Alonsa přes čáru? Byla prostě velká. Gasly taky teď řekl že měli 13kg přes váhu tak si to běž vylít tam jak je hnusnej na tým a že nemá právo říkat negativa. A při tom u Alonsa jsme to alespoň viděli u Gaslyho můžeme jen spekulovat. Už vidím že tohle říci Alonso tak tu tvrdíš jak si vymýšlí aby se vymlouval na auto :smile:

Vidíš ten rozdíl? Mohl bych po vzoru Alonsistů do AT kopat jak je ten tým neschopný, ale proč bych to dělal? Dyť AT se ke Gaslymu chovalo velice slušně. Naopak AT do další sezóny přeji, aby se jim vůz letošního Redbullu podařilo vyladit tak, aby dokázali s Renaultem bojovat o čtvrté místo v PK.

Tento rok nám odhalí jestli kazí technika Alonsa nebo Alonso techniku. :smiley:

1 Like

Tento rok už odhalil. Ale předpokládám, že jsi měl na mysli rok příš tí. :slightly_smiling_face:

1 Like

Já už žiju v roce 2023.

Vidím, Alonso si nemůže ani postěžovat že spolehlivost stála za hovínko a my s ním souhlasit, za to ke Gaslymu máš pohádky jak ho RedBull sabotoval a proto ztrácel sekundu na kolo :smile: