Neakceptovateľné, povedal o spoľahlivosti Alpinu Alonso | Magazín F1 - F1online.sk

Radosť z odchodu do nového pôsobiska bola na posledných troch podujatiach priam hmatateľná. Fernando Alonso sa aj s Alpinom rozlúčil tak, ako s nejedným svojím bývalým zamestnávateľom, bez väčších „ďakovačiek“ a s extrémne rýchlym balením kufrov. V sezóne 2022 toho kvôli nespoľahlivosti vlastného auta musel zniesť naozaj dosť.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/84691/neakceptovatelne-povedal-o-spolahlivosti-alpinu-alonso

Zvláštní, že mě Alonso vůbec nepřekvapil.
Nejspíše jsem si na jeho ukazování prstem už zvykl, když se tímhle stylem loučil s Minardi, 2x s McLarenem, 1x s Ferrari a tentokrát už potřetí s Renaultem.
Na Renault dokonce brblal i po první společné štaci, když s nimi čerstvě získal druhý titul.

2 Likes

Ferdo alespoň tady nelži, neukazoval prstem na Minardi, na Renault a ani na Ferrari a na McL? o 07 nemluvil, pak mluvil o Hondě a to je sakra rozdíl a taky byl v právu a ne jen on v tu dobu

Nemůžu za to, že jsi Alonsem tak zaslepený, že přehlížíš realitu.

Jakou realitu? napsal jsi naprostou sračku a ničím jí ani nepodložil, klasicky

Takhle vypadal Alův odchod z Ferrari, jen jedna připomínká výplodu tvých lží

1 Like

Hlavně, že Alonso vyhrožoval Ferrari soudem, aby dodrželo jeho smlouvu, která měla původně trvat ještě jeden rok.

Hlavně Ferdo, že píšeš ■■■■■■ dál, jen aby sis obhajoval svoje lži viď?

Navíc zpátky k tématu o Alpině, nevím co ti tady vadí? podle tebe je akceptovatelné tolik technických poruch? mít 7 motorů na sezonu, kde je limit 3? a stejně DNF víc jak čtvrtiny sezony?

Neuvěřitelné že Alonso jen nedrží hubu a krok když měl nejméně spolehlivou techniku z celého pole, viď Ferdo :smile:

A to jak se s týmy loučí nejlépe charakterizuje to jak ho pak berou zpět a to že je o něj zájem i po čtyřicítce.

1 Like

Já už tady na ty Ferdovi lži jsem opravdu alergický

Prvním krokem bude aby s Alonsem Aston Martin pravidelně plně konkuroval Alpine, pak to bude přestup úspěšný. Uvidíme, oba týmy mají pádné důvody jít nahoru.

Neexistuje tým který je dokonalý, ale to neznamená, že by měl odcházející jezdec na něj házet špínu hned jak podepíše smlouvu s jiným týmem. V tomhle je Alonso skutečně nepřekonatelný.

1 Like

O jaké špíně mluvíš? Alonso popsal skutečnosti a to udělal ještě před odchodem

1 Like

Vzpomeň si na mé lži až Alonso jednou bude odcházet z Astonu.

1 Like

Tak hlavně oba týmy mají potenciál být mezi best, ale jeden z ýtmu nemá prakticky schopné vedení a ten druhý musí seskupit síly

Ta špína je kde? Při takové nespolehlivosti jen konstatuje holá fakta a těší se na nový začátek s Astonem, to je strašné, jak může :thinking: :smile:

1 Like

A prčo nedokážeš napsat ty věci hned? proč najednou kličkuješ z toho co tady píšeš?

Alonso taky nebyl dokonalý. Jeho trestné body né vždy byly jen tak náhodou. To jen naznačuje, že sám taky nebyl ve své kůži. To u něj nebývalo zvykem.

A pokračujeme v kličkování? každej pilot měl letos trestný body, máš tam něco dál?