Mojím cieľom je tretí titul, prehlásil bez okolkov Alonso | Magazín F1 - F1online.sk

Naďalej jazdec na tej najvyššej úrovni. Fernando Alonso má konečne auto, na ktoré čakal v podstate desať rokov. V hybridnej ére, teda od roku 2014, vystúpil na stupne víťazov celkovo sedemkrát, raz s Alpinom, dvakrát s Ferrari a štyrikrát s Aston Martinom. Na dominujúci Red Bull síce jeho monopost AMR23 nestačí, ale rýchlosť auta z Fernandovej hlavy úplne odstránila myšlienky na odchod do formulového dôchodku.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/96650/mojim-cielom-je-treti-titul-prehlasil-bez-okolkov-alonso
3 Likes

Fandíme Fernando :green_heart: Zasloužíš si to.

3 Likes

Tvoje nepřetržitá výkonnost a rychlost po tolika letech, v x-krát měnící se technice, v nespočetných změnách pravidel, bez propadů, už je bezprecedentní teď, Fernando. :green_heart:

3 Likes

To jsem myslel, že při pondělku je.be jen mně.

A komu ještě je.be? :thinking:

1 Like

Puffe Ty Fernandovi ten treti titul nedopraješ.
Si zlý.

2 Likes

bude mat El Nano skor treti titul alebo pojde skor Lewis k Ferrari?

V dnesnej F1 moze byt v dominantnom aute majster sveta aj 60 rocny dochodca…Pred 20-30 rokmi nieco nemyslitelne,dnes len vsetci setria auto,ak je husty dazd,tak sa radsej nepreteka.Predpokladam,ze to je priprava pre zeny v F1,aby sa zjednodusilo ovladanie F1 a zeny za 3,4 roky mozu naplno sutazit v F1 s muzmi.

Ako si toto mozes dovolit napisat.
Pohlavi je predsa 67, ake ženy, to je čo ?

Ženy jsou skupina lidí který pro mě v jisté záležitosti znamenají jedinou volbu :couplekiss_man_woman:
:smiley:

To by nejdřív musel přestoupit do nejdominantnějšího auta, aby mohl mít šanci vyhrát titul.
To znamená, že by musel přestoupit do RedBullu.

Až se tak stane, tak si kvůli němu umačkám palce na rukou i na nohou. :slight_smile:

Do tý doby jsou moje palce v pohodě. :slight_smile:

tak nevedel si predbehnut 1 Petrova :slight_smile: tak proste treti titul nemas a ani nebudes mat. Zmier sa stym.

Co to je nejdominantnější auto? To byl dejme tomu Mercedes 2014 ale letošní RedBull nevidím jako nejdominantnější. Je prostě dominantní, ale když teď přijdou ty zákazy jejich zavěšení jak jsi psal tak se to dost srovná ne? :slightly_smiling_face:

Aktivní zavěšení… no asi jsem si uletěl. :smiley:

1 Like

Ale no tak.
Spomen si na uprsane preteky ked mali vypnute DRS a Hamilton bol cely pretek zaseknuty v strede pola, uz si neviem spomenut kde to bolo.
Nebol schopny predbehnut auto v strede pola.
Tak ides porovnavat sedminásobného pre ktoreho bola DRS spása ?
K Petrovovi - miesal sa do majstrovskeho boja, uplne zbytocne a nezmyselne.
Vies co urobil Schumacher 2012 v Brazilii ?
Pustil pred seba Vettela bez akehokolvek boja a vies preco ?
Michael to povedal jasne.
Nechcel som sa miesat do majstrovskeho boja.
Takze asi tak to bolo s tym Petrovom.
Si predstav ako by to vypadalo kebyze je to opacne.
Zeby sa Petrov rozhodol nemiešať a Michal áno …

To by jsi měl ale začít cálovat, ne? :thinking:

Nevím co, ale když to říkáš, tak není problém. :slight_smile:

4 Likes

1 Like

Proč ostatní týmy nadále neprotlačujou tak krásná stvoření? Vždyť pro motorsport to tak krásně funguje :wink: