Mojím cieľom je tretí titul, prehlásil bez okolkov Alonso | Magazín F1 - F1online.sk

Protože ostatní týmy kvůli stropům ještě nepřišli na způsob jak je platit na fakturu přepsanou na sodovky. :beverage_box:

Jak? No tým platí něco navíc Alonsovi a Alonso si je pak platí jako osobní trenérky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak to bude tím, že se Alonso o kreditku nedělí s manželkou. :wink:

@PUFF nebylo by možné přidat do systému funkci, kde bych si zadal klíčové slovo, které když by se objevilo v nadpisu článku, tak by se mi ten článek neobjevil, nebo zablokoval?
Taková pojistka…

Co je špatného na slovu titul? :slight_smile:

Nic, ale ve spojení s “třetí” je to nějaké zaklínadlo, nebo co…

Tak to si zvykej, bude to platit letos i v roce 2024 :pinched_fingers:

No koukám že odpověď nebude, tak jsme rádi, že přece jen je.be pouze tobě😅.

Počkej ta “malá” je ta napravo. :thinking: Ajo, tak ta se mi líbila už od začátku. :sweat_smile:

Tak tohle je jasný… Praha-Smíchov

Ne, není to Praha - Smíchov.:joy:

Už jsem psal do AM pro kontakt na tu slečnu vpravo i vlevlo

Však ten mechanicky princip tam dela stejnou funkci na pull road, jako aktivní zavěšení vzhledem k tomu pressure a proudění vzduchu

Že by jste je navštěvovali doma podobně jako fanoušci Leclerca? :thinking: Je mi jasný že by prosili ať přijdeme zas :smiley:

Tak nějaký ten výlet na F1 bych udělal, abych se obětoval a potkal holky :smiley:

Potkal… to jsi řekl správně. :smiley:

Nebudu tu psát, co by se dělo, jsou tu členové fora, co nemají ještě 18 …

Co vím, tak Nordotor je mladý kluk… jinak si myslím, že jsou všichni dostatečně staří. :slight_smile:

Myslíš jo? No nevim nevim Karle

Tak ještě ty jsi rybízek, když se tak hlásíš. :slight_smile: