Množstvo odchodov z Red Bullu nie je bežné, tvrdí Steiner | Magazín F1 - F1online.sk

Nn, to je bahno, který si tu ještě pyšně bránil, můžeš si zagratulovat

1 Like

Bahno ako kratom?

Proč to není hezký? :smiley:

2 Likes

Takový výpady jsou na úderku, za mě je nesmyslný, kam to neustále hrnou. Kluci nedostávali pozornost a lásku od rodičů v dětství, a teď je z nich tady to :smile:

1 Like

No hrnou to neustále tam kde to chtěj mít, jinak by to byla blbost :slightly_smiling_face: … počkej, cože? :smile:

2 Likes

Každý kto nefandí Alonsovi alebo nehejtuje RB. Je jedno či je to fanúšik RB, Ferrari alebo iných tímov. :sweat_smile:

1 Like

Dál bych to nerozebíral, nebo tu bude zase od nich nablito :smile:

2 Likes

A ty že nie si chorý z tohto fóra :sweat_smile:

Ešteže sa blížia Vianoce a môžeš Ježiškovi napísať nový SSD disk, lebo za chvíľu ti dojde miesto, toľko screenshotov komentárov máš porobených. :clown_face:

1 Like

Už se stalo bráško, už je nagrcáno :smiling_face_with_tear:
image

4 Likes

Co jsem psal, už jsou tady :nauseated_face:

2 Likes

A ze neste provokateri

Hosi hosi sami si robite zle a este sa divite jak sa to mohlo zase stat :smile:

Tak já nevím, proč RBR fans mají potřebu lhát, jako Horner, Jos a Helmut, asi je mají za vzory.

2 Likes

Ty si strateny

Pekny den

1 Like

3 Likes

Ale jinak Zak Brown měl nakonec asi teda pravdu, s tím, jak řikal, že lítaj CVčka vzduchem z RB. Takhle to do sebe zapadá. :smiley:

3 Likes

Nechme je tady vyblít s popřáním hezkého dne, chudák Steiner, to si dovolil moc :smile:

3 Likes

Když se Horner chlubil, jak tahá lidi z Mercedesu, tak tady ti mu tleskali, jak lachtani. Teď jsou Zak a Steiner hateři :grinning:

2 Likes

Too late. :sweat_smile:

Red Bull v nadpise, takze tu bolo nagrcane v momente:
Screenshot 2024-10-15 at 12.48.55

Kopirka a la Honzie. :clown_face:

4 Likes

Vůbec není chorý z toho, vůbec ne.

Jen si musíš ukládat screeny co kdo napsal a hlavně vytvořit další účet, aby sis lajkoval svoje komentáře a svých kámošů :grin:

3 Likes

Screeny si nemusím ukládat, ja vím, že je to na vás moc složitý. Ale je tu vyhledávání podle slova i podle uživatelů, zadal jsem slovo hater a už tam byla vaše uderka a přes 120 komentů obsahující slovo hater. Potom stačí dělat screen přes snip, vložíš a nemusíš nikde nic ukládat. Hoši, že vy se živíte na pracáku, protože nejste schopný nikde plně fungovat :grinning: Btw nevím proč si myslíš, že by někdo další fungoval, jako ty - vytvořit si tu další účet.

2 Likes