Množstvo odchodov z Red Bullu nie je bežné, tvrdí Steiner | Magazín F1 - F1online.sk

Kto je teda hunderdog? Nikdy tu nic nepise ale podozrivo lajkuje len vase prispevky… tebe to nepride divne?

Jak mám vědět, kdo to je? Ale viděl jsem, že lajkl věci i tvoje, Norďáka nebo Dietrich_Reimann.
Spíš to dost smrdí, že se tím neustále oháníte zrovna vy :grinning:

1 Like

V zivote by som nebol tak primitivny a na fore si robil dalsie nicky kvoli lajkom alebo podobne

Jokes on you

Btw jak vies koho lajkuje ked je sukromny? :face_with_monocle:

Protože to bylo v jedné diskuzi, kde jste zase jeli to svoje a zase vam to lajkoval :grinning: však já neříkám, že to musíš být hned ty. Ale Dietrich se tím ohání už asi po 5

1 Like

Velká náhoda že lajkuje jenom jejich příspěvky a aby nás totálně “přechcal” tak dal like na můj jeden komentář a už si myslí jak to vyřešil, tak primitivní šašek :smiley:

3 Likes

Jakože si myslíš, že když dáš lajk na sebe, tak tím zameteš argumentaci, že se tím oháníš jen ty? Protože reálně nikdo jinej na ten tvůj další účet neukazuje.

2 Likes

Ze ta to bavi …

1 Like

vyberies si M5 alebo Satanwagen?

1 Like

Sofiina volba

Asi tu M5ku a hned by som ju aj predal a kupil si Corollu GR

A ty?

ja sa nezucastnujem

2 Likes

Toho Hunderdoga zmaž, je to fakt priehľadné. Iba s tým strácaš čas.

5 Likes

Sorry, nejsem tu admin, abych tu mohl mazat lidem účty. Spravuju jen svůj. Můžeš to zkusit na Jose, ten tu má víc účtu, nebo Dietricha.

3 Likes

To hadam nie. :grimacing:

Medzi klasickou M5 a C63 AMG urcite Mercedes, ale v hentych upravach, co ma tu M5ku, tak by to bola tazka volba. A nie to este jedno z nich vymenit za japonca. To by musela byt jedine Supra MK4, pripadne Skyline GT-R (R34). :fire:

Nekúpiš v Európe :smiling_face_with_tear:

da sa doviest nejak, som to minule googlil ale nepamatam uz presne cez koho

Dovozců je vícero, pak je otázka posvěcení skrz euronormy

1 Like

Nevies ci aj Yaris GR je tu nedostupny ofiko? V prahe som ich par videl

je dostupny 15zn

1 Like
1 Like

Podľa Teba si teda niekto vytvoril fejkový zamknutý profil Hunderdoga (pravdepodobne ako určité zosmiešnenie Hedgehoga), ktorý z nejakého dôvodu príliš, respektíve vôbec neprispieva, ale venuje svoj čas tomu, aby hneď z fleku po prihlásení intenzívne lajkoval najmä Tvoje (prípadne do AM zelenej ladené) príspevky, aby to opticky pôsobilo, že majú väčšiu váhu.
Ty teda tvrdíš, že to nie si, a pripúšťam aj túto možnosť, ale z môjho pohľadu to tak nevyzerá.
Javí sa to totiž tak, akoby mal problém s Hedgehogom. Kto by to tak pi​či mohol byť?

5 Likes