Množstvo odchodov z Red Bullu nie je bežné, tvrdí Steiner | Magazín F1 - F1online.sk

Pro ty kteří si jich nevšimli, Santa Klaus.

To myslíš vážně? Ty sám si jim někdy v březnu vyčítal, jak tu píšou třeba na moji adresu.



V těch lajcích máš tu místní úderku. Ale asi sis všiml, kdo tu běžně na mě reaguje útoky :slightly_smiling_face:

3 Likes

Ještě ti to lajknou všichni ti, co tu od října minulýho roku označovali všechny za hatery, co psali o RBR negativně :grinning:

2 Likes

Vcelku rozumne zhodnoceni. Mozna se Steiner konecne nasel. Moc ho nesleduju, ale co jsem zatim cetl, tak to ma hlavu a patu. Uvidime.

@helmutko








Takhle vám to stačí, nebo budete dělat slepé dál? :slightly_smiling_face:

4 Likes

„Nic jsem neplatil, a ta částka absolutně nesouhlasí.“ :smiley:

3 Likes

Tohle si už ani nepamatuju :thinking:, moc hezké od Ježka no. :smiley:

4 Likes

Diky moc :ok_hand:

Jojo, to byl zase jeden z těch tvých golden momentů, tvé pravé já. :smiley:

3 Likes

Mna vzdycky extremne bavi jak to furt ty a tvoji kamosi tahate do nejakych psychologickych rozborov, pritom o nic nejde, kazdy si tu pise viac ci menej hodnotne prispevky a o tom to celom je :smile:

1 Like

“Nikdy se neper s prasetem. Oba se ušpiníte, ale na rozdil od tebe prase to má rádo.”

George Bernard Shaw

6 Likes

A si pekne v prd3eli, toho prasata sa chytia borci ako predavacka v masne :smile:

2 Likes

To je zajímavá variace, to jsem ještě neslyšel. :smile:

Spíš je zajímavý, že tu borci @helmutko a @Unleash_the_lion tvrdili, že jsme si to vymysleli, teď tu dostali 1% toho co tu úderka vyblila a najednou jsou ticho
Jinak není hezký, že @tiMur označil @Hedgehog za prase :neutral_face:

3 Likes

a v originali ta punch line znie este lepsie :+1:

2 Likes

Taky si říkám, asi si uvědomil co je zač. Jako docela extrémní komentáře tady padaly. :smiley:

3 Likes

No vidis jak si rozumieme :smile:

Do toho mě netahej, to je vaše bahno :smile:

1 Like

Tak to je ovšem zlaté :grin: top
image

1 Like

Klasické Honzíkovy rádoby točky z kauflandu level první stupeň základní školy, někdo řekne něco na mě tak já to otočím a řeknu, že to myslel na Ježka, mastermind move vole

4 Likes