Místní černá eminence

Koukejte na ty ucty co lajkovali, kdo tuhle zahadu cernych puntiku vysvetli, jde z toho strach pac to jsou ucty co prichazi ze zahrobi, zacinam mit strach :eyes:

Tie profily si si zablokoval, preto Ti ich zobrazuje takto. Bolo to tu v minulosti už viackrát spomenuté.

1 Like

Nikdy by me nenapadlo ze je tady tolik homosexualu.

Smutný stav společnosti

To jsi vážně vytvořil nové vlákno, na takovou blbost?

4 Likes

Pokud tou společností myslíš konkrétně Boba, tak to souhlasím :grin:

2 Likes

Ne, myslím tím konkrétně několik uživatelů, ale to ty víš moc dobře.

Ahaha akoze spolocnost je v prdeli pretoze bob si dal polku fora do ignore listu? :smile::smile:

8 Likes

Hehe, koukám že jsem zablokovaný a ty taky. Povýšili jsme na homosexuály, super :grin:

1 Like

Jestli si myslíš, že tímhle zkracování si vysvětlení dojdeš ke chtěným výsledkům, tak klidně pokračuj. Ne, smutný stav společnosti je, jak se tu někteří ohání homofobí a spodinou, když potom sami mají takovéto narážky a urážky, zrovna ty to víš moc dobře, když sám podobné příspěvky lajkuješ.

1 Like

Však lidi už je házej do ignoru!

1 Like

Stale si nepochopil, preco to lajkujem, kvoli obsahu prispevku to vobec nie je :grin:

Výmluvy nejsou omluvy, to už snad víš.

No ja sa ani nevymlouvam a ani neomlouvam

To je taková devíza, zablokovat si ty lidi a potom otevírat a reagovat na každý příspěvek

4 Likes

Podle mě jsem si to nezasloužil :sunglasses:

Podle mě jo, co komentář to provokace, lidi už tě prokoukli. Nevím jak dlouho nad tebou ještě dokážu držet ochrannou ruku, fakt nevím.

2 Likes

Ano, lidi (čti skupina o několika lidech) čítající puff, situs, sheep, hell, bob: rozhodla že jsi provokatér a toxický uživatel a zablokování je zasloužené

3 Likes

Jo Dejve, jsi provokatér a toxický uživatel.
Zablokování je zasloužené.

(Teda prý jsme o tom rozhodli.)
Fantazii se meze nekladou.

1 Like

Žádná fantazie, to konstatoval tvůj kámoš :slight_smile: zase si to neotáčej jinak