Místní černá eminence

A jak jsi teda přišel na mě?

1 Like

Tak to už vidí asi každý uživatel, že si nějakou dobu nejvíc rozumíš s Honzou a Situsem ne, případně Sheep? To není žádné tajemství

3 Likes

Srandoval bych dál ale je to bruslení na tenkém ledě mezi dvěma obrovskými mlýnskými kameny, takže raději opatrně. :smile:

Ty už dávno nebruslíš, ty roztáčíš ten toxický kolotoč a strašně se potom divíš, co tu někteří potom vyplodí, zamysli se nad sebou

Zbytečná otázka, někdo má neustále potřebu vyvolávat spory a hádky, tak tě zatáhnou do toho i pod diskuze, kde vůbec nefiguruješ.

Podle me je to vazne tema, jen tak neblokuju, to uz musi byt neco velkeho a podivej kolik jich tam je, divny.

Ty nevies koho si si zablokoval a ani nevies preco? :smile:

2 Likes

Spíš už těch lidí bude tolik, že už se v tom nedokáže orientovat

Každý kdo nejeví hate na RBR, tak musí být zablokován :smiley:

4 Likes

Jak to myslis, prauda uz jsem dlouho nikoho netento…

Ty se hlavne smir s tim ze tady bude na veky viset specialni tema s tvoji vizitkou podporenou bandou tvejch cernejch kamosu, ktere jsem kdy musel zablokovat :rofl:

Preco blokujes ludi

Na veky znamená až kým dostaneš znova BAN za homofóbne a rasistické poznámky?

Aj keď každý máme predstavu o “na veky” inú, to je pravda.

4 Likes

Bez obsahu a agresivni.

Nakonec téma má úspěch koukám :slightly_smiling_face:

3 Likes

Ale jdi ty, já jsem Švýcarsko :sunglasses:

Se tam jen schováváš před úřady :smile:

1 Like

Vyraz homofob zni obecne dost hanlive, ale vidim ze se ti libi, nemel by ho pouzivat ten co nezna jeho vyznam, pritom je to jeden z piliru zachrany zdrave spolecnosti pro budouci generace, ty se ho snazis pouzit k ocerneni, proc :man_shrugging:t2:

Tak to by bych byl spíš takové Monako nebo ještě líp Kypr :grin:

Je to v pořádku takhle to napsat? :smiley:

Jsi podvodník ctihodný občan.

1 Like

To máš pravdu. Honza je kamarád.
Několikrát jsem to i přiznal. :+1:

1 Like