McLaren mal nariadiť Norrisovi, nech vráti pozíciu, mieni Horner | Magazín F1 - F1online.sk

Letos toho na něj bylo fakt hodně, ale já mu pořád věřím. Jak že s ním bude ještě sranda, tak že se nedá okolnostmi zlomit. Mj. i proto, že na rozdíl od Massy není chlapec z chudého slumu :slight_smile: .

1 Like

Áno. Vyzerá to, že by žaloval aj chlapíka, čo hlási počasie, že mu zmokli topánky. Nech to nechá tak. Ako povedal Ferda, ľudia si ho pamätajú skôr ako milého a chlapíka. Nestačí? Chce byť silou mocou Karen, čo žaluje McDonald za to, že bol pohár s kávou horúci?

Hmm dobrej point.

Lando je super chlapec v nesprávnom teame. Asi ma tu zožerú (čo mi je jedno, keďže útoky užívateľov na seba dokážem odfiltrovať za pár sekúnd, za čo im ďakujem), ale Lando mal urobiť všetko preto, aby šiel do Redbullu. Tam by bol odomknutý a naozaj slobodný. A možno by ho vymenili aj za Maxa, ktorý vie byť osina v zadku.

Tady máš malé seznámení s Massou. Věřím, že se najde dost videí, kde byl Felipe ještě šťastnější.

1 Like

V RB může snadno skončit on nebo Oscar, pokud půjde Max o dům dál. Lando už jezdí dlouho, ale pořád je mu teprve necelých 25 let, takže má ještě celkem čas na cokoli.

2 Likes

V case, ked este Lando nepodpisal ten novy dlhorocny kontrakt s McLarenom, som si hovoril, ze Lando by mi “povahovo”/stylom, sedel do RB.

Ked vsak vidim sposob boja jeho a Maxa, ktory je tam navyse vareny-peceny, myslim si, ze by nemal velku sancu… Az ak mozno Max odide, co sa vsak stane asi len ked forma RB nebude umoznovat bojovat o tituly.

Postupne po smrti Mateschitza si ho tam uz ale neviem a nechcem predstavit :slight_smile:

1 Like

Ja milujem starého, pôvodného Landa, ale ak je ako Daniel, že ho (McLaren) pokazili a nie je cesty späť… Oscar, hoci slabší podľa štatistík… má výbornú maxovsko-kimiovskú iskru. Neviem to popísať, ale nový Lando < Oscar (aj keď dáta hovoria zatiaľ opak)

No vidíš, tak tady se hned nedohodnem. Zatím Lando po úvodu sezóny, který to ani náhodou nenaznačoval, jede na zdaleka nejlepší kariérní výsledek, pokud ho tedy udrží. A na rozdíl od ostatních mi Oscar Kimiho nepřipomíná ani náhodou - ten mluvil na rovinu a nekroutil se jak had. Ale možná to dotáhne dál, to se může stát…

1 Like

Rozdelila by som to na 2 roviny. Lando ide na najlepší výsledok kariéry v šoku, že sa to deje. Lebo je v šoku team, že sa to deje. Pritom im to prorokoval Mika. Proste sa na to nepripravili. A čo sa týka Oscara. Je to ■■■■■■■ ako Max. Usmieva sa a pichne ti nôž do chrbta. Presne ako Max, ktorý vyhrá titul 2024. Toto je nechutná aréna pre drsných chlapcov, ktorí neukážu slabosť.

Edit: tie štvorčeky nie sú škaredé slovo!

1 Like

Tady nás asi rozsoudí jenom budoucnost :slight_smile: .

1 Like

Myslím, že vyhráš, ale len preto, že máš viac vedomostí (čo je fér) :heart:

1 Like

Kdyby dali Maxovi 5sec tak by museli dat Nor +10 sec … Jestli si to pamatuji spravne, tak na konci zavodu oduvodnovali trest +5sec pro Landa takto : i kdyz spravne mel byt trest +10 sec tak jsme prihledli k dane situaci ( vytlaceni z trate) a proto udelili pouze +5…
Jinymi slovy kdyby dostal Max +5 , Lando +10 … mezi nimi by se nic nezmenilo , jen PIA by se smal za treti misto .

Neprijde mi Oscar jako nekdo zakerny ( usmev a dyka v zadech ) . Spis jako nekdo kdo si je jisty sam sebou, vi co chce a veri tomu .
Stejne tak mi neprijde , ze to je nechutna arena pre drsnych chlapcov , spise drsny svet , kde se chyby neodpousti a duslednost a duraz na vykon/vysledek je smerodatny.

EDIT : porad premyslim co se skryvalo pod temi štvorčekami :slightly_smiling_face:

2 Likes

Sebavedomý je tiež fajn :slight_smile: A štvorčeky sú toto, vid nižšie. Nemyslím si, že je to vyslovene hnusné slovo, ako napríklad ■■■■■■ ■■■■■ ■■■■■ alebo Babiš.

1 Like

Babise prosiim neeeeeee :rofl: :rofl: :rofl:

1 Like

Mali ste si lepšie strážiť hranice:

1 Like

Rebeko, je známo že na začátku v F1 to Lando přeháněl se “srandou”, vtípkama a humorem aby zakryl nejistotu a nízké seběvědomí - sám toto přiznal.
Poslední roky je už víc sám sebou a celkem často si dělá srandu a baví se.
Bohužel v tomto roku je pod velkým tlakem okolí, medií a halvně sebe samotného aby podal patřičný výkon. Ono k náladě nepomůže je je proti době i část sezony samotný tvůj tým a hlavně tvůj kámoš Max a i jemu nakloněná FIA a komisaři. :thinking: :roll_eyes:

2 Likes

Haha :smile: maxo sa vzda vsetkeho kvoli kamaratstvu

A to s tou fia a komisarmi tu pises uz dlhsie, nejake podklady?

1 Like

Jedine tieto má k tomu

2 Likes