McLaren mal nariadiť Norrisovi, nech vráti pozíciu, mieni Horner | Magazín F1 - F1online.sk

Russell ano, Max se nevyšteřoval vůbec.

2 Likes

Mám to. Apex Maxovi zatáčky nekoreluje s apexem skutečné zatáčky, to ovšem Norris nemůže zohlednit protože pro něj aby byl manévr v pořádku musí reflektovat skutečný apex. Jelikož Maxovi uznávaj vlastní poloměr jeho imaginární zatáčky, tak ten je z normálních pravidel smrtelníků vyjmut :smiley:

7 Likes

Uff, tys mi dal, ted mam do vecera co delat, jeste ze mam spoustu povinnosti na ktere se kupodivu tesim :smirk:

1 Like

Ano, ak by Lando poziciu vratil, McLaren mohol podat protest a ziadat 5s pre Maxa.
No, je sa čo učiť.

1 Like

Ale že McLaren nepřinutil Norise to vrátit. Max taky vracel pozici v Maďarsku. I když byl vytlačen a podle něho byla zatáčka jeho stejně mu za to hrozila penalizace. Jak se mu lidi smáli za to že se vzteká. Říkal že se podle toho bude řídit a taky řídil. Přijde mi jakoby každý na to Maďarsko zapomněl.

6 Likes

Good point.

1515

To není možné, vytlačuje přeci jen Max :slightly_smiling_face:

6 Likes

Max jazdí ako prasa, ale toto je nový štandard a ostatní sa musia prispôsobiť. Stále prišiel niekto, kto svoje odvetvie posunul ďalej a nehanbil sa za to :slight_smile:

Lando už nemusí, když na titul stejně nedosáhne. Teď se může plně věnovat převýchově Emila a obšťastnit ho jeho vlastní polívčičkou.

Vieš, že taký Lando by sa mi (opäť) páčil? Keď bol veselý a urehotaný, bol oveľa viac voľnenejší a hádam si to aj viac užíval. Tie tlačovky, kde mal slzy v očiach od smiechu… To bol Lando! Teraz vyzerá, že zjedol pravítko, len aby bol seriózny.

Toto je inak spravna poznamka :smiley:

Kazdopadne s Hornerom v tomto suhlasim, McLaren to zle vyhodnotil. Mozno kolo dve do konca by som chapal, ale tych kol bolo viac…

Co je vsak u Hornerovho prirovnania mimo, je

“Kapanek” rozdiel je, ze Kimi, narozdiel od Maxa, vtedy trat neopustil, ale Max, co nevedel dlhsie predbehnut Kimiho, si to strihol mimo trate a tak ho predbehol a neskor ho stiahli z podia…

1 Like

Nevím jestli si zažila na mladého Massu. Ten taky byl diváky velice oblíbený, protože se dokázal radovat i ze sebemenšího úspěchu. Jenže pak přišel zlom a jeho veselá nálada rázem skončila.
Ano, za část chmur mohla pružina z Brawnu, ale těžší úder přišel ze zcela jiné strany.

1 Like

Masu poznám iba z príbehu, ako sa chudobný chalan z brazílskeho slumu snaží vytrieskať peniaze za niečo, čo by v mnohých alternatívnych vesmíroch dopadlo podobne, ako je status quo. Opravte ma, ak sa mýlim. A trošku na povrchnú tému: Lando je fešák, Felippe… sorry jako.

(oprava, Massu s 2x s. Ak teda nemyslíš Masu, ktorý doprial Maxovi titul, o ktorom sa bude ešte dlho hovoriť)

Když klikneš na tužku pod svým příspěvkem, tak si můžeš udělat úpravu svého psaného slova.

Felipe byl moc fajn kluk a nejedná holčina by za jeho trencle v aukci dala celé své školní úspory.
Bohužel si dost ublížil zbytečným soudem.

Ďakujem. A ja blbá, som si… namiesto úpravy textu dopísala edit. A čo sa týka Felippeho, v jeho jednaní mi chýba hrdosť a to nie je sexy.

2 Likes

Mně vadí i ten princip, o který opírá soudní při. On není v celé kauze nijak ukřivděný, jenom se chytil toho, že by to matematicky vyšlo. To je pro mě dost chucpe i na F1.

2 Likes

Není zač.
Felipe nikdy nebyl úplný TOP, ale vedle Schumiho to neměl lehké. Přesto pro Ferrari toho za celou svou kariéru udělal hodně. A byl ještě hodnější kluk než Lando.

1 Like

Ďakujem. Úprimne, myslela som si, že niečo prehliadam, lebo akokoľvek to nevychádzalo. Prečo to vlastne robí? Ak chce Lewisov titul, je to trápne. Ak chce zvrátiť krivdu, čo sa mu stala, nech nežaluje Bernieho (ako Babiš Ústav pamäti národa), ale Renault (Min. Vnútra), kde mu možno spriaznený kamarát podpíše jeho satisfakciu.

1 Like

Musím si napozerať jeho best moments. Lando ich má strašne veľa, ešte z éry “pred” a bol to strašne vyrehotaný chalan, plný úžasnej energie. A potom ho vo Wokingu prehovorili na pretvárku, že sa má chovať ako dospelý :frowning:

Edit (naozajstný): keďže odišiel Daniel a Landovi zakázali byť vtipným, ostáva nám na humor suchár Max: Oracle Red Bull Racing | Which cities should Max try to pronounce next time👇? #F1 #RedBullRacing #MexicoGP | Instagram

On by správně měl žalovat Ferrari, že ho nechalo odjet s hadicí. Co udělal Renault je jedna věc, ale každý tým musí být připravený na pitstop kdykoli, ten SC mohl klidně přijít a při správném provedení by určitě nějaký ten bod přivezl.

1 Like