Marko vychválil Bearmana a varoval Ricciarda: Musí prísť s niečím a musí to urobiť rýchlo | Magazín F1 - F1online.sk

Kdo ví? Možná je už vážně zlomený jezdec.
V každém případě by Tsunoda pro něj neměl být žádnou překážkou.

Jak to šlo s Ricciardem z kopce
image

3 Likes

Jsou prostě piloti, kteří si vysoký standard udrží po celou svou karieru (je jich málo) a jsou ti, co někde zazáří a pak shoří a Ricciardo se dá do téhle skupiny již spolehlivě zařadit. :eyes:

Podla mna sa ricciardo mentalne nedostal z fiasca v mclarene

Myslim si ze Ricciarda by mohlo zachranit jen vitezne auto, to ale asi vsechny piloty. Tam by poznal jak na tom je, nebo US kariera a pak zpet. Takhle tam bude krouzit do aleluja.

Marko kludne. Nepovazujem ho za nejakeho hladaca talentov, ale za chlapika, ktory ma k dispozicii dve sedacky.
Neviem komu sa podarilo presvedcit Didiho aby kupil Minardi, (mozno to bol Marko) tak tomu patri kredit. Marko mal pod palcom dve sedacky v podpriemernej stajni, do ktorych mohol posadit koho chcel tak sa stary pan zahral na akademiu. Nikto iny v tomto nemal taky luxus, ze by mal v jazdeckej akademii k dispocicii aj celu stajnu v F1. Mercedes ci Ferrari sa vzdy museli spoliehat na dohody s odberatelmi a obvykle bola k volna len jedna sedacka, za ktoru museli platit. Marko nemusel nic riesit.
Uvidel nejaky talent a mohol ponuknut miesto prakticky okamzite.
Ono je fajn, ze Helmut za to berie cely kredit, ale nie je to cely pribeh.
Vettel dostal spickove auto, ale ci je tak spickovy pilot to tazko povedat, pod 2013 sa uz len hladal.
V podstate jediny megatalent, ktory do F1 prisiel cez redbull bol verstappen aj to len preto, ze Mercedes mu v 17tich nevedel ponuknut sedacku a Marko ano. Okrem Vettela sa vynima uz len Sainz. zvysok je jednoducho priemer.
Vacsina Markovych rozhodnuti boli v podstate zle. Vergne vs Ricciardo, dodnes mnohi povazuje JEV za vacsi talent. Kedysi pretlacal Bernoldiho na ukor Raikkonena. Zoznam neuspechov je dlhy.
Liuzzi, Speed, Buemi, Vergne, Kvjat, Bourdais, Algersauri, Hartley, Kvjat, Devries. Proste ked niekto 30 rokov ma moznost davat sedacku mladym tak raz motyka vystreli. Mnohi z nich boli uspesni mimo F1 takze talent tam bol, ale praca s nim asi nie.

1 Like

Bůh v lidské podobě. :heart_eyes: :heart:

1 Like

Myslíš, že taky bude mít stejně bohatou čokoládovou chuť? :yum:

Tak to mám od Boha podpis. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já Ti přece nic nepodepsal, tak se nevytahuj. :crazy_face:

1 Like

Glorifikácia v Puffovom podaní. :slightly_smiling_face:

1 Like

Je fakt skvělá. :slight_smile:

To nepochybne je. :slightly_smiling_face:

:pray:

1 Like

Nějaké závody skibobů bys neměl? Snad od titulů Francové jsem žádné neviděl.

Pusť si kokosy na sněhu. :smiley:

1 Like

Skibob je trochu jiné nářadí.

1 Like

Ajo, tak takhle daleko jsem se nedostal. :sweat_smile:

1 Like

A to jsem Ti dal jako pomůcku Francovou. Byla naše nejsilnější eso, ale to už je hodně dávno.
Mimochodem. Skibob vymyslel František Šťastný snad ještě s Gustou Havlem, aby měl na čem v zimě trénovat.
S Havlem si moc jistý nejsem.