Magnussen sa na kľačanie vykašľal, Hamilton žiada väčšiu jednotu | F1online.sk

DomovSprávyVýsledkyPilotiTímyKalendárPartneriLive

redakcia@f1online.skRSSZásady ochrany údajov© 2020 F1online.sk

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/7129/magnussen-sa-na-klacanie-vykaslal-hamilton-ziada-vacsiu-jednotu

nuklearna rodina. translatoru sa zadarilo :smiley:

no sa to naozaj oznacuje nuklearna rodina v anglictine nuclear family a takto to maju aj rasiti z blm vo svojom manifeste :slight_smile:

Mě jsou tato gesta proti srsti, nikdy by mě nenapadlo něco takového po druhých vyžadovat nebo analyzovat proč někdo nepoklekl. Kdo chce ať poklekne kdo ne ať ne, nic k rozpravě natož někoho o tom snad přesvědčovat.

Som proti rasizmu, ale pokľaknutie pred kýmkoľvek a z akéhokoľvek dôvodu mi príde ponižujúce, a hlavne pokľaknutie pred nejakou rasou mi príde práve rasistické. Takže bojovať proti rasizmu rasizmom mi príde zvrátené.

Magnussen je borec, za mňa má obrovskú pochvalu…

Nevadí mi, že někteří piloti poklekli. Je to gesto a je to jejich právo. Byť osobně bych se tohoto gesta zdržel.

Ale vadí mi, že piloti, kteří nepoklekli, jsou jaksi ostouzeni za to, že narušují jakousi domnělou jednotu. Vyžadovat kolektivní jednotu gesta znamená vytvářet totalitní nátlak. A počínání bílých liberálů už hranice totalitní atmosféry překročilo.

Oceňuji odvahu všech, kteří nepoklekli, ať už jim na dráze fandím nebo ne, vzepřít se Hamiltonově (zatím jen) mikrototalitě.

Tak třeba v sociologii se termín “nukleární rodina” (rodiče + děti) běžně používá, aby se vyjádřil rozdíl proti rodině vícegenerační, případně rodině ve smyslu rozvětveného příbuzenstva.

Magnussen doteraz klacal. Najdu sa aj zasadovejsi piloti, ktori odmietli s Lewisom hrat tento falosny cirkus.

To áno, ale Kevin to svoje rozhodnutie aj presne zdôvodnil, teda nebál sa ho zdôvodniť a povedať otvorene, čo je BLM v skutočnosti zač. Všetci, ktorí nepokľakli sú pre mňa rovní a hrdí ľudia, za čo si ich vážim.
Kevin ako jediný to povedal na plné ústa a mohol by to aj povedať do očí Lojzovi, som zvedavý ako by obhajoval to zlo, čo robí BLM v Amerike…

Ako ti sprosti bieli americania, ked tam bozkavali nohy cernochom, aby odcinili to co sa stalo v minulosti :smiley:
Ved ti otroci co si kedysi prezili peklo, by napluli dnesnej cernosskej komunite do tvare… Maju slobodu, maju moznost vzdelania a miesto toho pobehuju po uliciach so spadnutymi gatami a v hlavne hovna.
Staci si pozriet par videii z internetu, ako sa chovaju a kazdemu je hned jasne, ake maju IQ :smiley:
Rasizmus ? ja o sebe tvrdim, ze nie som rasista, ale urcite by ma nim oznacili, lebo to co sa deje po uliciach v uca, by som hned a razne zastavil… amerika sa serie do vsetkych statov/kontinentov naokolo a doma si nevedia spravit poriadok, tam nech zhromazduju vojakov, nie to posielat do europy :face_vomiting:

Větší problém, než rasizmus, který sám o sobě neexistuje, pouze v hlavách některých, je Musk. Ten si pomalu a jistě omotává planetu satelitní sítí a nikomu to nevadí, za přispění NASA, resp USA, nadšenci mu tleskají, nechci pomyslet až to někomu vadit začne, například Rusku, nebo Číně.

Nerozumiem symbolike BLM. Ked klaci cernoch pred belochom, ako je to symbolom rovnopravnosti?

na zivotoch zalezi. ak pred to date akukolvek farbu pokozky, uz je to rasisticke.
v tomto FIA opat zlyhala. taketo prejavy rasizmu nema tolerovat, a propagatorov takychto zhubnych ideologii, treba vyrazit okamzite cez zavrete dvere

FIA už mala tieto politické prejavy dávno stopnúť…a Lewis, keď sa potrebuje kľaňať, tak nech to robí vo svojom súkromnom čase…

Prepáč, ale nemôžeš takto škatulkovať ľudí podľa farby pleti… áno sú tam niektorí černosi, ktorí robia somariny, ale rovnako tam sú aj biely aj žltý aj červený čo robia presne to isté.

Ide o to, že sú oblasti menej a viac rozvojové a to by trebalo zmeniť a nie správanie sa ľudí jednej farby pleti.

este ze F1 zapinam uz len pred zavodom ,v sport tv aj tak to komentovanie mi staci pocas zavodu a este hodinu studio:D ,nie dakujem.Uz mi je fakt zle z celeho afroamericana Hamiltona .

Ja uz trollujem online

Ja pisem o tych masach co vystrajaju v uliciach akoze v boji proti rasizmu, pritom vykradaju a nicia obchody. Tupe stado a par bielych medzi nimi ich podporuje, pritom vseci bieli sa boja chodit vecer po uliciach, aby nedostali. Teraz su tam bieli stvanou zverou a kazdy je rasista…
Nie som rasista, ale na tie tlupy v uliciach by som povolal vojakov s paralizermi, obuskami, gumove projektily a vytlacit to y ulic bez vynimky…

Kruté, ale trefné.

Historická poznámka off topic, Hitler nehromadil nějaký majetek, ale vlastnil vůz Mercedes, tuším Mercedes-Benz 540K (???). (Teď nemám na mysli Mercedes-Benz 770K, který používal od roku 1939 na slavnostních přehlídkách, ten se vyráběl od roku 1938 a daný kus byl striktně vzato úředním majetkem, ale Hitler osobně vlastnil nějaký Mercedes už dříve a byl to prakticky jediný kus jeho soukromého majetku, na kterém mu záleželo. V roce 2018 se ten přehlídkový Mercedes-Benz 770K prodával v aukci, vyvolávací cena byla 10 milionů dolarů, ale nikdo ho nechtěl.)