LIVE: Veľká cena USA 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

Hamilton je nedeľniatko. Viac lucky jazdca si nepamätám.

Ja si naopak čakám na Alonsov triumf. Verím Neweymu a roku 2026. Ja budem z tej emócie žiť aj dva týždne.

1 Like

Na tom se neshodneme. Kdyz ted kouknu na vykony Hamiltona a Alonsa. Des. A to uz nejakou dobu trva.

Mit Landovo auto ty dva, jsem klidnej. Oni jdou do souboju a v nich by je Max rozsekal.

Lando jde do souboje s Maxem jen kdyz musi a snazi se v nem mit ultimatni vyhodu.

Maxe dnes predjel. Vybavene. Dostal pentli. Taky ji dostat nemusel a byl by za hrdinu. Jsou to spetky.

A ano, Hamilton by si pomohl nejakou spinou, ze by do Maxe narazil. No a pak by zase fnukal jak je Max zlej.

Dneska se Lando s Maxem bok po boku prohaneli kolikrat? A nedelo se nic. Lando sanci mel a vyuzil ji.

Mozna mel Maxe cvaknout mimo trat driv.

Rozhodne neni spatnej proto, ze jezdi ciste.

1 Like

Do rôznych teamov prišli manažéri z RB a pomohlo to. Teraz príde do AM AN a to bude riadny kolotoč!

1 Like

Určite vedia že im je to na nič. Skoda energie keď je všetkým jasne ze Max dostáva penalties len za fwords

2 Likes

Podle me se Lewisovi dneska nechtelo, tak to zahrabal do pisku. Pak tam chvilku chodil kolem auta jakoze jeee, srry guys.

2 Likes

Ale do AM už přišel Dan Fallows a výsledek byl jenom na 10 závodů. Je to složitější, určitě posilování týmů kvalifikovanými lidmi prospívá, ale vybudování týmu zezdola se taky nedá přeskočit. Těžko přijde AN a udělá zázrak, chvíli to zase bude trvat , on taky stárne a vyrůstají další šikovní konstruktéři.

2 Likes

Podle me to tak je. Oba podali vynikajici vykon. Vzdyt Max taky nedal Hamiltona a ten ho dokonce vystrelil z trate. Tusim ve Spa.

A to Hamilton nema ani nahodou obranu jako Max.

Lando je porad ve hre. Nebejt tam Ferrari, tak buhvi co by bylo. Ted nedokazu odhadnout jak s tim Ferrari zamava. Ale asi dobre pro Maxe.

Ja viem, ale neber mi nádej. :sob:

1 Like

špi​čkový

1 Like

Jak to, že tebe to nezmazalo? XD

Co si budeme, aby dal Lando v téhle situaci titul by bylo na Hollywood :smile: . Od začátku to bylo těžké. Ale co, sezóna je to hezká a příští rok to může být zajímavé od začátku. Škoda, že si vždycky musíme na pěknou sezónu pár roků počkat. Na druhou stranu, zase mají radost fanoušci jezdce/týmu, který to na začátku trefí :smile: .

2 Likes

No ľudia, budem vám tu teraz reagovať pomalšie, počúvam prednášku. Ste tu dakto vysokoškolák?

Nielen, že mi to nevyštvorčekovalo, ale ešte k tomu to neobsahuje ani povinných 15 znakov. :slightly_smiling_face:
Ono existuje taký tajný trik, ktorý je tak tajný, až je svojim spôsobom vzácny. :slightly_smiling_face:
Kedysi dávno som naňho takmer prišiel sám, ale naučil ma ho Situs (za čo som mu vďačný). Ja som ho neskôr predal Hedgehogovi, lebo ho mám rád. Ovláda ho aj Helmutko (ale ten si ho rafinovane necháva pre seba) a možno aj pár ďalších borcov.

2 Likes

Asi jenom já a Norďák.

1 Like

Ale nie. Verstapenovi chceli dať tiežtrest za vytláčanie rovnako ako Russelovi. Ale keďže Max opustil trať trest dostal len Noris lebo donútil Maxa vytlačiť ho až mimo trate.

1 Like

A komu v F1 fandíš najviac? Na profilovej foto máš RB pretekárku, takže RB, či niekomu inému?

Nordotor určite. Puff už roky maká a zarába, sám sa označuje za kapitalistu. :slightly_smiling_face:

Já jsem kopulatista.

Zuckerberg vyzerá fakt zle. :neutral_face:

Posila pro Ferrari, to nemohu říci.