LIVE: Veľká cena USA 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

Vážně se ptáš ty, co si mě tu obvinil pár dní do zadu bez jakýchkoliv důkazů? Pak se div, že ty “spory” mezi část fand RBR a jinými uživateli jsou, když jim takhle víceméně nesmyslně pomáháš.

1 Like

@ReBeka Tyhle úchylky s multinicky jsou tu normální, já říkal, že se ti tady bude líbit :grin:

6 Likes

Tak oprava - tak McLaren se neměl možnost odvolat proti rozhodnutí komisařů!!! :rofl: :rofl: :rofl: :exploding_head:
Tak to už je naprosto směšné takové pravidla! Ostuda pro F1.

1 Like

to mas pravdu, Tsunoda si penalizaciu nezasluzil a s Russellom to bolo na hrane.
Gasly to dostal za opustenie trate a ziskanie vyhody, nie za vytlacanie. To maju chybu v nazve dokumentu. Vo vnutri je to napisane spravne.
mimochodom, Sainz tiez nedostal penalizaciu za to co spravil Verstappenovi v prvom kole v tej istej zakrute. Verstappen rovnako vytlacil Norrisa aj v prvej zakrute, a rovnako bol prvy na apexe. Asi musime zobrat do uvahy, ze to bolo v prvom kole co sa menej tresta.
Norris je v tomto velmi naivny, mysliet si, ze mu tam Ver necha miesto.

2 Likes

Nemel moznost? Psalo se ze ma 24h na protest, duvod?

To by mě taky zajímalo, proč nebyla možnost se odvolat :thinking:

Protože proti těmto rozhodnutím se nelze odvolat. Tak to maj v pravidlech. Konkrétně kde to je nevím, ale viděl jsem to.

Ja jsem sice slysel v rozhovoru po zavode, Mclaren si byl 100% jisty ferovosti souboje tim, ze byli oba mimo trat…

Počkej, nebyl to Austin 22, kdy tam někdo dostal pencli a tym se odvolal a komisaři ji zrušili?:thinking:

1 Like

To nevím, asi šlo o jiný druh penalizace. Proti těmto penalizacím se odvolat nedá.

Bylo to něco mezi Haasem a Alpinou, ale moc si nepematuji už co

Napísal som tiež, že pripúšťam aj možnosť, že Hunderdog nie je Tvoj účet, ale z môjho pohľadu to tak nevyzerá. Ak je pravdou, že Hunderdog nie je Tvoj nick, tak sa ospravedlňujem.

1 Like

Zaujimave ze ta atrapa uz tu nic nelajkuje odkedy si ho “exposol” :grin:

2 Likes

Omluvu příjmám :slight_smile:

2 Likes

Žádný Jesse Eisenberg to teda není. :smile:

1 Like

Áno, RedBull, od Seba :slight_smile: Aj keď, po tom, čo vyviedol Horner a ako sa k tomu postavil… je to ťažšie ako kedykoľvek pred tým. Takže Ferrari :smiley:

1 Like

Forza Ferrari!

@Hedgehog přikyvuje :slightly_smiling_face:

3 Likes

Ale vieš, že to bolí… sme takí sebamrskači :slight_smile:

1 Like

Za mňa jednoznačne dobrý výber. :wink: :100: :+1: Forza Ferrari! :racing_car:

3 Likes

FORZA FERRARI hosi a hosky :heart:

2 Likes