LIVE: Veľká cena USA 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

Příští rok věřím spíš Ferrari a Charlesovi, pokud nedojde k interní bitvě s Lewisem. Ale Lando je ještě mladý a jeho čas taky může přijít, je to skvělý jezdec. Připadá mi, že je v současné době spíš podceňovaný.

2 Likes

A komu si fandil?

Ja (okrem Maxa klasicky) najma Leclercovi, Lawsonovi a Colapintovi.

2 Likes

Ale keby ho Lando nepustal pravidelne v prvom kole pred seba a nerobil vela inych chyb, tak by v tejto pozicii Max nebol. Max je v tejto pozicii vdaka svojim vykonom. :slight_smile:

Co dnes Landovi branilo zavriet Maxa uplne v T1?

Alebo potom mu to pustit na vnutrajsok a vyviezt ho von? Zvonku ho Max nema ako zostrelit a skor by ublizil este sebe.

Ja Sainzovi, ty Maxovi? Fuj

Prejit pres Maxovu obranu je slozite. Pro kohokoliv. Ano, mozna ze Carlos, nebo Charles by to dali jinak, ale je zase otazkou, zda by Maxe vubec docvakli.

Nemyslim, ze je fer kritizovat Landa za to, ze v souboji jeden na jednoho taha za kratsi konec, kdyz se srazi s nejlepe branicim pilotem na rostu, kterej je jeste k tomu ultimatne rychlej, ma cit a prehled na trati a jeste k tomu vede a ty si nemuzes dovolit kolizi.

Kdyz tohle vsechno vezmes v potaz a zakalkulujes do toho, ze prohral po dost kontroverzni pentli ( to samozrejme neni vec Maxe), tak klobouk dolu pred Landem.

Max je v soucasnosti nejlepsi pilot na rostu a asi jeden z nej v historii a prohani ho Lando, kterej letos vyhral svuj prvni zavod.

Jestli tohle neni famozni, tak uz nevim co.

5 Likes

Niečo ako “Checo is a legend”? :slight_smile:

3 Likes

Ono Piastri hlavne nie je timovy hrac, nehovoriac o tom ze bol dneska znova neviditelny a uplne mimo vsetkeho diania pretoze bol pomaly.

2 Likes

Ja by som sa rád stretol dakedy v živote s nejakým človekom, s ktorým si píšem na nejakom fóre. Samozrejme na vybudovanie dlhšej známosti s nejakým slušným a inteligentným, ale na nejaké omrknutie aj s nejakým frajerom/frajerkou, čo na fóre vypisuje chobotiny. Xd

2 Likes

Verstappen dá titul tenhle rok na Buttona.

1 Like

Každý si sadnete v podniku za opačný kraj stola a bude to v pohode. :grinning:

1 Like

Keby ma Leclerc, Hamilton alebo Alonso k dispozicii Landove auto, tak je situacia v sampionate uplne ina.

Takze nemam dovod chvalit Landa, ktory skoro zahodil aj Singapur, kde viedol o 20 sekund. Pride mi to tak, ze absolutne nezvlada tlak. Kym nebol v najlepsom aute, tak vedel podat solidne vykony s odvaznymi a peknymi manevrami alebo tvrdou obranou. Odkedy je McLaren najrychlejsi, tak Lando je velmi biedny.

4 Likes

Vymaž ten TikTok prosim ta :smiley:

Aj ja im verím. Nebaví ma už ten narativ, ako sú Taliani neschopní a že tam nik nechce pracovať a že je to banda (doplň si nejaké generalizovanie). Posledný prestup Lewisa dopadol vieme ako. Aktuálna forma Ferrari vyzerá výborne. Držím im palce :slight_smile:

3 Likes

Keby Ferrari v Španielsku neprinieslo ten upgrade a Lec vpodstate stratil XY veľa bodov a v Baku nevyhralo nelegálne auto, tka sme momentálne v blízkej bitke o titul. Budúci rok to príde cítim to

3 Likes

Neeeee, to pohoda.

1 Like

Díky, napsal jsi to za mě - nemám co dodat :smile: .

2 Likes

On je vo veku, v ktorom je Facebook prezitok a Instagram len pre boomerov, takze TikTok je akurat pre neho. :smiley:

Buduci rok by sa mohol zopakovat 2010 a pekny trojsuboj Red Bull, Ferrari, McLaren o titul. :slight_smile:

PS: Aj s rovnakym poradim na konci. :stuck_out_tongue:

1 Like