LIVE: Veľká cena USA 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

Prosím, zastavme to. Je mi to jedno, poďme späť k F1.

1 Like

Albon nebol az tak daleko od Verstappena ked po pol roku v F1 ho dali rovno do Red Bullu. A vyhral by aj preteky v Brazilii v 2019 keby ho Hamilton neroztocil, rovnako ako by vyhral v Rakusku 2020 keby ho Hamilton neroztoci znova. Neprekvapuje ma ze dvakrat prist o vitazstvo lebo Hamilton je sore loser sa mu podpisalo na psychike.

1 Like

Kto je ten mladý a kto starý? :sweat_smile:

Nemám síce prečítané úplne všetky diskusie pod článkami, ale nezachytil som, že by mala nejaký druhý účet a nemyslím si to.

1 Like

Tohle je podle mě chyba. Oni se podle mě pořád nechovají dostatečně sebevědomě. I neúspěšné protesty mají význam, už jenom proto, aby dali najevo, že se brání.

4 Likes

Prečítal som to ako: “Je mi to jedno, poďme spať.” XD

1 Like

Tak buď si niesú sebavedomý alebo proste vedia, že (ne)trest je oprávnený.

Skúsených ľudí ktorý vedia ako “politika” v F1 funguje si myslím, že majú dosť.

1 Like

Asi za to že mu ešte viac neuhol. Ja už fakt neviem. 2x mu uhol. Tak asi nemal

Prý Norrisovi chtěli za to dát 10s penaltu.
Dali mu jen 5, protože prý byl Verstappen taky mimo trať.

Takže kdyby Ver zůstal na trati, tak by Norris dostal 10.

2 Likes

McL nevyhra WDC tuto sezonu pretoze ani oni necakali ze sa ocitnu v takej pozicii a neboli na to pripraveni z hladiska timu. Stretegie ktore prekonavali clownshow Ferrari, prepustenie Piastriho lebo aby sa neurazil, nezakrocenie v Monze a aj ich shit stirring a zakulisne hry nie su este na urovni Mercedesu a Red Bullu. Snad sa aspon nieco naucili v tejto sezone a buduci rok budu znova vpredu nechc je to zaujimavejsie.

3 Likes

No nevím, oni se letos vůbec chovají trochu jako z nebe spadlí :smile: . Ale ono je to fakt už asi jedno, Lando by potřeboval každý závod stahovat 10 bodů, teď už asi 12… Uvidíme, jestli se celkově poučí do příštího roku.

2 Likes

Myslis Lewise? Tomu jsem nefandil, ty si fandil komu?

1 Like

Teď se nám zkřížily příspěvky a vlastně jsme napsali totéž :smile: .

1 Like

Nie som dnes kriticky voci McLarenu, ale voci Landovi. S tymto tempom co mal v zavere mohol mozno aj vyhrat, keby si to postrazil na starte a z prvej zakruty by odchadzal prvy. :slight_smile:

Ovechkin je aj moj top, ale v hokeji je to ine (hral som ho profesionalne, takze viem). Standardne je tam na kruhu nachystany top strelec v presilovke (napriklad Kosice su podobny pripad teraz a furt tam je Jaaskelainen). Ale ako braniaci tim nemozes v oslabeni branit hraca osobne, lebo by si z 5na4 vytvoril 4na3 na druhej strane klziska. Ubranil by si sice Ovechkina, ale gol by ti dali z druhej strany. Ale kazdopadne Ovechkin je neskutocny fenomen. :fire:

Ale spat k F1 - Max je rovnaky ako bol Schumi a Senna. On skratka vyskusa vsetko co sa vyskusat da. Snazi sa maximalizovat uplne vsetko. Keby bola dnes situacia opacna, tak Max to tam po 2-3 kolach v DRS Landovi posle na vnutrajsok na neskore brzdy, vyviezol by ho von a bolo by po suboji. Takto nemal co stratit, len ziskat. Poziciu uz stratil a pokusil sa to zvratit za kazdu cenu. Prinajhorsom by to komisari nechali tak a Max nestratil nic oproti tomu keby to nevyskusal.

Aj toto z neho robi sampiona akym je.

2 Likes

Max je vynikající jezdec a s bojem o titul má zkušenosti, ale pořád ignoruješ, že má obrovskou výhodu v tom, že si může dovolit riskovat kolizi a vyřazení obou, což Lando nemůže. To jsou jednoduché počty.

2 Likes

Buduci rok môžu dopadnúť ako Aston a o WDC sa pobije niekto iný. Budú s láskou spomínať… fakt sa tu dejú v týchto rokoch “konvergencie” úžasné veci! Ja si predstavujem v 2025 najepickejšiu bitku a vôbec netuším, kto tam bude :slight_smile:

Ak ti toto nepride daleko, tak potom uz neviem co. Treba aj doplnit, ze vtedy mal RB slabsie auto ako ma teraz (v podani Maxa), ale zaroven mal RB za Mercedesom pohodlny naskok pred zvyskom sveta.

Psychika je sucast jazdca a Albon ju zjavne velmi silnu nema, aj ked ho Hamilton vtedy obral o pekne vysledky.

To s tym druhym uctom je zase len vymysel Alzakov. :slight_smile:

1 Like

Skoda že to dnes nedal McLaren na RB a to je: Mali tam Piatsriho nechať na starých gumách ešte chvíľku a mohli sme si vychutnať 2kola zdržovania a bránenia Verstapena. Ale to robí len RB :slight_smile:

4 Likes

Vidis, najskor ta obvini z multinicku a potom sa ti vtiera do prdele. :slight_smile:

Ja tu diskutujem s ostatnymi k F1 celu dobu (toto bolo len o tom, aby si videla co to je za looserov oni dvaja), staci sa zapojit odpovedou na ktorykolvek komentar. :slight_smile:

3 Likes