LIVE: Veľká cena USA 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

Nechcem sa medzi vás miešať a nechcem byť na žiadnej strane. Lajkujem aj teba, aj Hellhogra, lebo Lbaja máte slušné vedomosti a dobré postrehy. Ale ak ma niekto obviní, že som niekto iný, fakt ma zaujíma, kto to má byť. Hnevám sa na seba, že to vôbec riešim.

6 Likes

Čiže v 1.kole získať výhodu a udržať si pozíciu voči Sainzovi mimo trate (Sainz na trati) bolo úplne ok :joy:

2 Likes

Těším se na zítra jak si sype FIA popel na hlavu, že Max unikl trestu :grinning: Po padesáté druhé :ok_hand:

4 Likes

Bobiku ty uz si mal spinkat od druheho kola, tvoj favorit to zapichol do strku.

Ale je pekne vidiet, ze hejt k RB ta udrzal este chvilu hore.

2 Likes

Druhy taky, jeden ucet na nedeli, jakoze seriozny, druhy na pomluvy, treti na napadani lidi…jeste ze nejses b-uzerant, ci?

To má FIA spolupráci s nějakým krematoriem?
Protože toho popelu už je potřeba docela hodně.

1 Like

Popel z fanoušků co tu frašku vzdali, je jich hodně.

2 Likes

Newey hovoril niečo také, že RedBull neurobil nič zvláštne, skôr bol prekvapený, že ostatní tak dlho zaostávali? A premiešaním ľudí sa tieto informácie dostali ďalej a preto sme svedkami “aha” momentov, keď nový inžinier prinesie info od predchádzajúceho zamestnávateľa a zrazu začnú veci zapadať?

1 Like

Aký má tá ReBeka druhý účet?

10 Likes

Odkial toto vieme?

Albon mal za sebou pol sezony v Toro Rosso, kde jazdil na urovni Kvyata. Potom ho vytiahli do RB, kde totalne zhorel a psychicky mu to vobec nepomohlo. A odvtedy jazdil len po boku Latifiho a Sargeanta.

Takze Albon vobec nemusi byt taky dobry ako z neho vsetci robime na zaklade toho, ze vyrazne porazal Latifiho so Sargeantom. :slight_smile:

Ja by som tento závod tak kritický voči McLarenu nebol. V prvom stinte to vyzeralo, že budú radi ak budú radi. Navyše, evidetne tam nejaký výkonnostný prepad je aj u nich, bezohľadu na dôsledky. Ferrari neprinieslo nič (teda Nordák tak spomínal) a hľa.

Áno, možno mohol byť Lando trošku viac takový alebo makový, napríklad mne príde úsmevné, že sám povedal a každý to asi aj roky vie ako Max bráni a napriek tomu majú problém ho obehnúť. Mi to pripomína môjho most favorite Ovechkina, ktorý proste roky strieka svoje góly zo svojej “kancelárie” pritom každý vie, že tam stáť bude a bude odtiaľ strielať góly.

RB mi nepríde vo svojej koži (nemyslím teraz výkonnostne, to je jasné) ale tak všeobecne dlho, tak nejak proste tápu ale Max dokáže tie výsledky nosiť viď porovnanie s Perézom. Na druhú stranu, buďme férový, Oscar tiež dnes nedokázal stahovať na Maxa a Landa až keď začali veeľmi aktívne bojovať.

Ohľadom posledného odseku súhlasím, aj keď sú to pre mňa žabomyšie vojny lebo tak ako som písal inde “zlodej kričí chyťte zlodeja”.

5 Likes

I mean sure. V Rakúsku bol Max slabo potrestaný, nie som spokojný ani s potrestaním za rozpočtový strop. Dnes tiež podľa mňa Lando nemal dostať trest. Pozitívne sa na to pozerám len preto, lebo mi vďaka trestu vyšiel lepšie tip na gpf1.cz. :joy: Za posledné dve veľké ceny som klesol z 1. na 6. priečku celkovo. Včera mi Russell znemožnil asi 25 bodov haváriou, takže aspoň niečo mi pomohlo. Landa som tipoval štvrtého xd.

1 Like

Velmi smutné je to že ani McLaren nemá ty koule a nepodá protest (ofiko potvrzeno)! Místo aby si stáli za svým a chtěli rozporovat kontroverzní/špatné rozhodnutí, tak stáhnou ocas … jsem z týmu zklamaný! :-1:

4 Likes

Bohužiaľ, ťažko sa bojuje proti psychopatom starému a mladému a ešte aj proti komisárom.

2 Likes

Toto si pekne napisal a do bodky suhlasim. :+1:

Vzhľadom k tomu, že tu už cez hodinu plačeš nad RB a nad všetkými ostatnými (ne)trestami držíš hubu tak áno si hater, troll.

5 Likes

Ale říkám, jestli neuvidím od McLarenu alespoň 2 protesty, tak si půjdu mačkat palce kvůli někomu jinému. Nechci vidět někoho odevzdaného a smířeného s nepravostí… :slight_smile:

Ako som ti vravel - odpovede sa od nich nedockas.

Ale Hogr sa ti tu bude vtierat do riti ako sa kedysi vtieral @Hedgehog -ovi a zil v nadeji, ze je jeho kamarat a pojde proti mne, lebo zo mna ma komplex. :slight_smile:

2 Likes

Diskusia skoncila, vopchal hlavu do piesku a neodpovie ti, lebo vie, ze klame.

@HellHogr vylez ty nula, si hanbou svojich rodicov. :clown_face:

1 Like

Ostatní zaostávají, protože je silně omezený vývoj i prostředky, které se do něj můžou dát. Kdo to trefí na začátku, má obrovskou výhodu. Ale to by bylo na jinou debatu.

1 Like