LIVE: Veľká cena USA 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

Oni maju taku paranoju, ze kazdy tu fandi RB len jeden clovek a ma milion uctov a pise na nich sucasne. :slight_smile:

7 Likes

forza ferrari :heart: :heart: :heart: :heart:… škoda že toto krásne double bude zatienené kontroverziou verstapena a norisa

5 Likes

Nemal ho predbiehať mimo trať. Mal to vrátiť a skúsiť to ďalšie kolo, a tím zatiaľ mohol tlačiť na penalizáciu za vytlačenie. Inak na Landovom mieste by som sa asi inšpiroval Lewisom a nabudúce namiesto uhýbania Maxovi skúsil radšej ťukanec do zadného kolesa, možno by sa Max poučil.

Mna by po tychto pretekoch uprimne zaujimalo ako komisari definuju vytlacanie. Lebo ak nema byt vytlacanie to, ze brzdim sposobom, kde sa ani ja a ani moj super nevojdeme do zakruty, tak potom neviem, co ine by to malo byt. O to viac, ze Norris mal na apexe nos uz jasne vpredu.

9 Likes

Velmi dobry postreh. :+1:

No jo, už si musíme zvyknout, že Max se prostě netrestá, naopak se umetá cestička.

3 Likes

Ja to vážne chcem vedieť, @spineIesssheep Nemôžeš len tak niekoho obviniť bez dôkazov. To nie ne fér.

7 Likes

Inak v tej frustrácii som zabudol zagratulovať Ferrari. Celý víkend mali na to aby to takto pre nich skončilo a cielavedome si išli za tým👍

6 Likes

Cekal jsem ze bude nadavat, ale on lhal…

1 Like

Proč polská vlajka?

Tu treba povedat, ze Maxovi sa lakte vystrkuju podstatne lahsie. On pripadnou koliziou moc co stratit nema, nakolko je to Norris, kto na neho potrebuje ziskavat body. To sa mu potom lahsie riskuje.

1 Like

:stuck_out_tongue:

7 Likes

Tak jestli Max nedostane taky penále 5s za vytlačení druhé mimo trať když přitom se sám zase nevlezl na trať tak už nevím … vždyť když už Landovi tak přece taky Maxovi! Oba měli tedy dostat penále nebo ani jeden.
Ale bojím se že to zůstane jak to je a to bude další ostuda pro sport … však Max to Landovi udělal i po startu - vytlačil a ani se sám na trať nevlezl! Ten Max je tak neskutečně “špinavý” závodník … ale procházelo mu to i proti Hamovi tak asi i teď. :roll_eyes: :-1:

6 Likes

Talianska hymna je úžasná :heart:

3 Likes

Nemali byť Mickey Mouse trofeje?

1 Like

A co ked Williams nie je tak zle auto, len Sargeant bol totalny tragen a Albon tiez nie je ziaden zazrak? :slight_smile:

Tak si tu furt nepřepínej účty. Píšeš uplně stejné věci ze dvou účtů, a pak ještě si reaguješ na vlastní zprávy z druhých účtů

1 Like

Má smysl ale pak na to vůbec koukat? :smiley:

5 Likes

Teraz si ma urazil. Čo má byt môj druhý účet?

1 Like

Stastni Taliani spievajuci hymnu + Kelly v telke. :heart_eyes:

To znaci len jedno - pekna nedela za nami. :slight_smile:

1 Like