LIVE: Veľká cena Maďarska 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

Taky mám ten pocit, protože Lando ještě teoreticky může bojovat o titul.

Bylo to po startu, to se většinou nebere tak přísně, a oba dva celkem vytlačil Piastri. Nicméně, RB to vyhodnotil takhle a radši pozici vrátili, závod je ještě dlouhý…

1 Like

Proste 5x pole 5x prehrá do T1 to si nemôže dovoliť.

2 Likes

urcite je to zdvihnuty prst, kedze auto im slape super

Ferovo vsak treba povedat, ze to cele v konecnom dosledku asi az tak nezavazi. Tempo Verstappena vyzera byt zatial jednoznacne nedostatocne. Ak to na hardoch nebude lepsie, tak by ho Norris lahko zdolal tak ci tak.

5 Likes

Oscar zatím nádherně.

tak toto je úlet. Our race is Verstappen. Tomu uteká tak na čo ho pokrývať??? WTF

Spoléhám na to, že tvrdé Red Bullu letos sedí.

Ale McLaren je v této fázi sezóny obecně o něco rychlejší auto.

Protože mu Oscar ujíždí?

Pokiaľ idú pokryť Maxa, tak vlastne aj LEC a HAM. Lebo MAX, HAM, LEC majú isté tempo

Možná by to trochu dokázal spestřit Safety car.

alonsa mi je luto uprimne …

Podla mna sa to vsetko prehana.
Lando zase pokazil start, ale nasledne nic zle neurobil, bol na idealnej stope a logicky sa nechce zrazit v zakrute s kolegom.
Max sa tam pokusal predbiehat z vonka, co prinasa taketo rizika a neda sa ocakavat, ze predbehnutie mimo trate sa ponecha a RB sa sam rozhodol vratit poziciu, a za mna ferovo a spravne, a uz by mohlo skoncit vyplakavanie aj tu na oboch stranach :slight_smile:

Nudná trať. Hned bych do kalendáře zařadil nějak solidní Arabskou trať místo téhle Evropské nudy. :stuck_out_tongue:

Uf, ešte že máme prvý-druhý McLaren a vďaka dvom vyrovnaním jazdcom, preteky kolo na kolo tak jak sa za čias dominancie RB nedialo.

1 Like

A čo keby Verstappenovi všetci urobili priestor a nechali mu takých 30 sekúnd nádskok aby nebol nervózny ? Všetci nabok lebo pán Verstapen ide .

1 Like

Tesim sa aspon za Piastriho. Zatial ma skvele tempo, som zvedavy, ci mu to vydrzi.

2 Likes

Dobry napad, som za.

5 Likes

Páni, zatlieskajme. Perez konecne na bodoch. Po tom, co konkurenti odisli do boxov…

Hamilto zatím moc hezky.