LIVE: Veľká cena Maďarska 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

Hamilton v dobré pozici pro undercut, nemá co ztratit.

Ano a moj point je ten, ze Verstappen bol vytlaceny, takze nemal povinnost poziciu vratit. Mam pocit, ze som to hore napisal celkom jasne,

3 Likes

No, ale Max vytlačenej nebyl, takže není co řešit. Stejný, jako v Rakousku, ale tam mu to FIA ještě prominula

Jako tohle přeci pro Alonsa absolutně nebylo výhodné.

Nos mal pred Norrisom este predtym, ako ho poslali von, takze on mimo trate nepredbiehal, drzal si svoju poziciu

5 Likes

Mohol aj pustiť plyn a zaradiť sa za nemusel ísť mimo dráhu a potom ilegálne predbiehať

Ani Norris samotny sa do tej zakruty poriadne nevosiel a ty chces tvrdit, ze Verstappen nebol vytlaceny? To sme potom asi pozerali iny start.

3 Likes

Ne, Alo už je v hajzlu strategicky

verstappen je sucastou kolizie - zly Verstappen

verstappen je mimo trat aby sa vyhol kolizii - zly Verstappen

ako ja chapem, ze su tropicke teploty vonku (aspon u mna) ale preboha ludia … treba ist do lekarne, nenechat to bobtnat

9 Likes

Uprimne dufam, ze ziadna timova rezia v prospech Landa nebude.

O titul nebojuje, tak co potom…

Pokial bude Oscar dodrziavat rychlost, dufam, ze nepojdu na Landa.

2 Likes

Kujeme s Alonsem pikle, nebo o co de? :person_shrugging:

To se musí s Maxem zacházet v rukavičkách? Když bojoval s Lewisem, byl špatný Lewis, když bojoval s Vettelem, byl špatný Vettel, když bojuje s Norrisem, je špatný Norris.

3 Likes

Pokiaľ chce Norris začať pravidelne vyhrávať, tak musí bezpodmienečne zlepšiť štarty, zatiaľ je to čistá katastrofa z jeho strany.

2 Likes

ja sa bojím, že zarežú Piastriho zlou stratégiou

To měl spíš v dané situaci udělat Lando. Takto vytlačil soupeře.

Ocividne tam mal to auto nechat, vytrepali by sa minimalne on a oba McLareny a Norris by este dostal trest… Teda, za predpokladu keby boli komisari konzistentni. Tento rok sa poluje na Verstappena

6 Likes

Inak by ma zaujimalo, nakolko mal RB informacie od riaditelstva pretekov - ci teda vedeli, ze Max dostane 5s alebo ci jednoducho nechceli riskovat, ze dostane 5s. Lebo mi prislo teochu zbytocne pustit Norrisa, podla mna bol Max v prave. Akurat Lando viac plakal.

3 Likes

Skvely argument, tymto sposobom sa da ospravedlnit akakolvek prasa.cina. Verstappen mohol dnes aj nenastupit, potom by nebola vobec ziadna kontroverzia.

5 Likes

To vidíš opačně ne? Vždycky byl ten špatný každý krom Ver.

Max bol v práve. lando nech sa naučí štartovať. On videl iba PIA a nie vôbec jazdcov okolo + pomalý get away.

3 Likes