LIVE: Veľká cena Maďarska 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

Keď sa v roku 1986 Hungaroring stal prvým okruhom za Železnou oponou, ktorý hostil preteky Formuly 1, možno veľa ľudí nečakalo, že sa z neho stane stálica a také obľúbené podujatie v kalendári. Dôkazom jeho popularity je aj fakt, že dnes nás čakajú už 40. preteky na tomto okruhu. Pred nami je 70 kôl, pričom to zahrievacie sa začne o 15:00.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/164524/live-velka-cena-madarska-2024

Tak na koho to dnes vidíme?

Ja prajem Piastrimu, ale zrejme ho buď nepustí Norris alebo / a predbehne niekto zozadu - Max / Lewis. Jeho preteková rýchlosť za suchých podmienok má ešte muchy, v Silverstone ale ukázal zlepšenie, tak uvidíme, či na to naviaže.

Inak ten rozhovor Eiseleho s Leclercom a Sainzom mi teda prišiel dosť o ničom na to, ako to všade hypovali a teasovali. Mám pocit, že väčšinu otázok si aj tak vymyslel Shell, aby im chlapci spravili promo. Jasne, bez Shellu by sa ten rozhovor ani neuskutočnil, ale nemuseli to spraviť takto očividne…

2 Likes

Tak všem přeji příjemnou zábavu

1 Like

čo tam vôbec také bolo? Ono im tie otázky musí aj Ferko schváliť.

Dobry den priatelia a vyhra Piastriho

Ja si na zaklade pocasia a dat z piatka myslim, ze pretekove tempo RB/Maxa bude najlepsie (ak ich nepotrapi degradacia, co sa nezdalo…) alebo vyrovnane s Landom, zvysok bez kolizie ci SC nebude mat sancu.

Cize klucovy bude start a strategia. Ak McLaren udrzi po starte prve dve miesta, Lando asi vyhra. Ak nie, tak skor Max…

1 Like

Inak u Péra nemenili motor, takže sa asi fakt čaká, že ho nahradia.

Tusim prve tri otazky boli celkom dobre - na styl, ze ci maju nejaku guilty pleasure, ked soferuju alebo kam by nam poradili ist na road trip. Ale potom nasledne to zacalo - co si vazite na spolupraci so Shell etc. druha polka otazok v podstate len o Shellke

1 Like

Stream F1 Live for free on Sky Sports F1 | Sky Sports F1 Live Stream (freestreams-live.my)

1 Like

tak fajn zase, no musí tam byť zase zo shell. Nemám ich rád, nepozerám nova ale toto by som si zrovna pozrel.

Problémy pro Landa Norrise na startovním roštu

Mechanici horečně pracují na jeho voze, do startu závodu zbývá něco málo přes deset minut!

2 Likes

lando DNS? ​

Snad vše stihnou a bude to ok.

1 Like

Tak ešte raz kto je 1 a 2 vo Ferrari? Ani Peréz nedrží dáždnik maxovi


RB sa má čo učiť

1 Like

Softy Aston :thinking:

Katastrofa :woozy_face: :clown_face: :clown_face:

1 Like

Prijemnu zabavu vsetkym :slight_smile: snad bude VC napinava a dockame sa aj tesnej akcie…

4 Likes

Keby tak chcelo zapršať :pray:

wtf Aston na softoch?? :smiley:

Se propadnou do provozu s takovou, když budou stavět daleko dřív, než zbytek