LIVE: Prvý tréning na VC Japonska | Magazín F1 - F1online.sk

Suzuka je podujatie veľmi populárne pre svoje dejisko aj v našich geografických šírkach, kde si musíme poriadne privstať, aby sme mohli sledovať dianie na trati. Začína Veľká cena Japonska, ktorú už tradične sprevádzajú vysielacie časy v skorých ranných hodinách.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/148907/live-prvy-trening-na-vc-japonska

Dobré ráno přeji všem labužníkům F1. :racing_car:

1 Like

sakra ja som chcel ist spat :smiley:

2 Likes

Probudil jsem se ve 4, tak to uvidím no :smiley:

1 Like

Jít spát hned po ránu? Nestyděl by ses? :grin:

1 Like

som uprimne zvedavy na Iwasu, ale urcite menej ako Ricciardo :smiley:

Iwasa se mi líbí.
Ocon už bonzuje na Piastricho, že ho vystrašil výjezdem z garáže.

je vidiet, ze ocon je odchovanec mercedesu :grin:

Vylepšení má pouze Stroll, aha :eyes:

image

3 Likes

redbull asi testuje jednozastavkovy pitstop s tymi hardami, cosi kuju modri borci, ale ja tento vikend verim Ferrari a mclarenu, aj ked trat ma najviac sediet prave RB

Sargant verim, ze uz po letnej pauze nebude v F1 … toto je tragedia z jeho strany vikend co vikend

Kdo ví jak Sargeantovi to šasi polepili.
Teď by měl pro změnu nafasovat Albonové šasi on.

za mna rozhodne nie, nezvladol zatacku a rozbil to. samozrejme, mozeme to pouzit aj na albona minuly vikend, ale nebol to samotny jazdec, kto rozhodol o “rozlosovani” aut

albon doruci vzdy lepsi vysledok jak Sargeant podla mna

Kdo ví jak to tam ve Williamsu chodí. Už dlouhé roky se tam žádná týmová dvojky výrazněji neprosadila.
Williams jim možná dává pouze vyřazené díly a hrabe peníze.

tak donedavna tam bol Latiffi, ten to nicil pomaly co vikend - prachy co mas pouzit na vyvoj musis pouzit na opravy … s cost capom sa to s tebou moze tahat kludne aj par rokov, ja by som v tom konspiracie nevidel, ale je pravda, ze deficit spanku uz si vybera dan, uprimne som pri redflagu myslel, ze to ukoncia :smiley:

Když se chceš se šrotem vyrovnat týmovému parťákovi, tak riskovat prostě musíš.

o tom ziadna, mick schumacher pozdravuje :smiley: