LIVE: Prvý tréning na VC Belgicka 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

Milan Kubaladnes 13:23

Posledná veľká cena pred letnou prestávkou je tu. S prvou časťou sezóny sa rozlúčime víkendom v Spa-Francorchamps. Začíname tradične prvým tréningom, ktorý je na legendárnom okruhu naplánovaný na 13:30 nášho času.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/165348/live-prvy-trening-na-vc-belgicka-2024

Russell parádně zamával svým předním křídlem do kamery. :muscle: Takhle by to nedokázal ani motýl Emanuel. :butterfly:

@PUFF
Od tohto prvého tréningu bude FIA monitorovať flexibilitu predných krídel. Na nich si môžete všimnúť žlté alebo biele body, ktoré snímajú špeciálne 4K kamery. FIA následne dáta vyhodnotí a ak to bude nutné, upraví pravidlá. Nie však tohtoročné, ale s výhľadom na rok 2025.
Si vyplakával zbytečně

1 Like

Oli Oakes Ferdo. :slightly_smiling_face::+1:
A z Alpinu bude Hitech.

Psal jsem to už včera. Přiznám se, že moc velkou radost z toho nemám.

1 Like

1 Like

Red Bull sa vrátil k balíčku z Veľkej Británie. Neznamená to však, že by s tým maďarským nebol spokojný. Takýto bol plán už od začiatku; maďarský balíček sa vráti na okruhoch, ktoré si pýtajú maximálny prítlak, napríklad Singapur.

Psal jsem to hned minulej pátek :slightly_smiling_face:

Renault už vyškrabuje sklady. Proto jeden technický problém za druhým.
Zůstane mu dost dílů až do konce sezóny?

Ferdo, jsem naprosto šokován. To jsem nečekal.

1 Like

@Situs jak vidím to zadní křídlo, tak bych vsadil na výhru RedBullu. To auto je prostě o 2 levely jinde.

Počkej až dostane penaltu, po penalte by mohl být skvělý kurz.

Já jsem hlavně překvapený, že Renault nekoupil Andretti. Vůbec netuším co od Hitechu můžeme očekávat.

Tam asi Hitech nepůjde. Je to tam složité, když tam 1/3 týmů vlastní asi 20 celebrit.

Je to len trening, ale z toho, co zatial vidim, ma RB/Max jasnu rychlostnu prevahu a aj po penalizacii je favorit…

V druhém sektoru to auto nakládá 0,7-1s těm nejlepším.

Prodirani se polem bude formalita s prstem v nose. Navic bude startovat z 11 místa, takže zase tak daleko startovat nebude.

Ano, ak nic strategicky ci koliziou nepokazia, vyzera to easy…

1 Like

Po letošní ukázce se třeba celebrity svého podílu velice rády zbaví.

1 Like

Začíná Olympiáda, na F1 serte. :grin:

1 Like

1 Like