Koukám, že Honda luxusně vyřešila jak se Alonsovi pomstít za pindy v McLarenu.
Ono se to nezdá, ale Honda jedná velice promyšleně.
Z jedné strany se Alonsovi mstí tím nejpodlejším způsobem, ale nenechte se zmást. Honda si totiž záměrným imitováním špatného motoru vytváří prostor pro nejvyšší možné úlevy v programu ADUO a až Alonsa vypudí, tak vyrukují s tak vyšperkovaným motorem, že se i Mercedesu budou protáčet bulvy jak zadní křídlo Ferrari.
Jak Alonsa známe a je jedno jestli se jedná o Hamíka, Petrova, nebo Hondu, tak vždy reaguje vlastním protestem a zatím se mu to ještě nikdy nevyplatilo.
@Situs @HellHogr
Zase ■■■■■■■■ férovka?
Já nikdy Gaslyho do světa vedle Flavia nevytruboval.
To Vy jste Alonsovi přisuzovali mnoho dalších titulů a zatím vidíme další sešup jak na výročním sjezdu KSČ.
To je už trochu větší extrém, ale když jdou vlny i přes uvázanou loď u betonového mola a mlátí s laminátovou devítimetrovou lodičkou o beton a my byli uvnitř jsem už zažil a první rány byly opravdu dost děsivé. Pak jsme si zvykli.