![]()
Takže změna by nepoškodila Mercedes, ale naopak by mu ještě pomohla. ![]()
Proto tolik srandovních povyků?
Honda je totál v hajzlu
„@HondaRacingF1
k problémům
@AstonMartinF1
: „Naše včerejší poslední jízda s Fernandem Alonsem odhalila problém související s baterií, který ovlivnil náš testovací plán s týmem Aston Martin Aramco F1. Od té doby provádíme simulace na zkušební stolici v HRC Sakura. Z tohoto důvodu a kvůli nedostatku dílů pro pohonné jednotky jsme dnešní plán jízdy upravili tak, aby byl velmi omezený a skládal se pouze z krátkých jízd.“
Dnes se jim rozsypal DRS hned v prvních dvou kolech.
Ráno to psali v live vysílání. Možná se jednalo pouze o zahřívací kola.
Řekl bych, že tak dlouho ses snažil ušít na někoho pravidla, až jsi zjistil, že budou platit i na tebe. ![]()
Super, když to říká Toto, tak to bude pravda
Jediné co tahle aféra ukázala, že ostatní jsou matláci a největší jsou křiklouni od Aston-Honda.