LIVE: Piaty deň predsezónnych testov v Bahrajne | Magazín F1 - F1online.sk

a prečo by som nemohol ? :smiley:

HP bude žalovať Ferrari za nové logo na otočnom krídle, kedže na pár sekúnd nespĺňa politiku HP o brandingu

A Mercedes bude žalovať Ferrari lebo to majú na štarte čistý launch control.

Lebo je to choré. Otazka je prečo chceš hejtovať niekoho kto sa snaží propagovať najlepšie F1 na sk/cz. Ubližili ti nejako, či im zavidiš niečo?

To sa Vám len zdá ze Mercedes bol dnes najrýchlejší.

Váš Toto Wolf.

tak ty teraz hejtuješ mňa takže tiež si chorý ? :smiley: prečo by som nemohol vyjadriť svoj názor ? za to že je iný ako tvoj tak mam byť ticho ? :smiley: toto je forum možem si tu písať čo chcem :smiley:

no jasně, její krása se nedá vyjádřit slovy…

@helmutko potvrdí. :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

2 lajkov

Já vím že tě to štve. Ale když mu začneš fandit . :grin: :wink: :wink:

Já věřím že opotřebení pneumatik bude hrát velkou roli a tam by měl Mclaren bejt hodně dobrej.

Tak si kľudne píš. Ja som ťa chcel poučiť, aby si bol slušný a mal rešpekt. Pekný večer.

pohoda zoberiem si tvoje slová k srdcu, pekný večer aj tebe

přehlednější

Karolína je Helmutkův Kryptonit. Možná se roztál. :smiley:

1 lajk

Karolina je aj Eiseleho kryptonit :smiley:

2 lajkov

Karolina je super bez zvuku. :+1:

3 lajkov

5 lajky

Ještě něco málo k Hondě teda hlavně…

3 lajkov

Já teda myslím, že nás čeká jedna z nejzajímavějších sezon za poslední leta. Jako jasně, obvykle vyhraje ten, kdo urazí vzdálenost závodu za nejkratší dobu. To stále platí. Ale kolika různýma cestama se pole vydalo, mě naplňuje nadšeným očekáváním.

:slight_smile:

1 lajk

takze helmutkovi horia lytka :smiley: