Leclerc: Ak sa na aute nič nezmení, nikde nebudeme favoriti | Magazín F1 - F1online.sk

Tak to už chodí. Niektorí majú po nedeli zlú náladu. A ja naopak veľmi dobrú. :grinning:

Mne teda príde čudné, že by Ferrari neverilo Charlesovi. A neviem si ani predstaviť ako by Vasseur pred ním ten prestup vysvetlil a ubránil. Teda… mám dosť vysoko nastavenú laťku o Charlesovej inteligencii, žeby sa zrovna nechal uchlácholiť nejakými hlúpostami typu “neboj budeš jednička”.

A taktiež, musí byť Charlesovi jasné, že Hamilton neprišiel robiť nosiča aj keby mu to hneď barz on povedal. Proste Lewis si došiel vyjazdiť titul pod Ferrari - to by bolo najlegendarnejšie čo by sa kedy stalo. 8 titul a vo Ferrari. Koniec kariery, hotovo sága kompletná - čaute potvrdenie, že je najlepší na svete.

A ak samotný Charles sa dostal do pozície, že je ochotný akceptovať pozíciu nosiča vody, tak to je asi pre mňa sklamanie jeho celého príbehu a pobytu v F1.

Ale tak sám pripúštaš tú otázku, že možno na to proste Charles nemá byť 1tka.

Ak to tak ale je, potom nevidím dôvod si ho z dlhodobého hladiska držať. To si ale zase neviem predstaviť, aby on nemal sedačku v F1 (Ferrari)…

2 Likes

Vzpomínám si jak jsem dokonce nad tebou jednu vyhrál sázkou, protože tomu nerozumíš :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Co si budeme, uz sme to zazilo viackrat

To je ta otazka prave co ma mata po nociach

Jsem oni protože nemám chromozom X, navíc byl ve škole plakát na nábor do lgbtq+ komunity, a podlehl jsem.

2 Likes

Tak to je něco jiného. Pokud nemáš vůbec chromozom x, můžeš být asi cokoli :slight_smile: .

1 Like

V Brně našli pravého chromozoma. Berou to jako světový úspěch, ale my ho tady známe už roky. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Ferdo Ferdo, aby ye ti ty chromozomy jednou nevratily

Tady nejde o chromozom, minimálně na tomhle fóru tu opravdu kdokoliv může být cokoliv🤷

Je fakt, že naposled měli titul s Kimim a to ještě díky Alonsovi.

Co máš proti chromozomům? Máme Tě všichni. :smile:

Život je lajf. :slight_smile:

2 Likes