Leclerc: Ak sa na aute nič nezmení, nikde nebudeme favoriti | Magazín F1 - F1online.sk

Jj aj to je mozne, uz sme to videli

inak Hamiltonovi nic neukazali ako Lauda motor. Hamilton videl, ze MB je strateny a Wollf mu nechcel dat dlhu zmluvu lebo si chystal miesto pre Antonelliho. V tomto ma @Jozef_Chroustal pravdu, naskocil na posledny vlak, ktory mal. Ved udajne spekuloval ist aj do RB uz pred rokom ci kedy.

Puff chcel napísať H8milton, teda Heightmilton, čiže Hate Milton, čo značí Hate Milton Keynes a týmto dať najavo, že nemá rád tím Red Bull sídliaci v Milton Keynes.

7 Likes

08,14,15,17,18,19,20,21,25

V pořádku, takže zmatený jsi ty :grinning:.

3 Likes

Ale Puff Redbull miluje, jen se za to stydí.

Má to jakousi paralelu s dvěma místními největšími hejtry Redbullu a Tripera, kteří u mě žadonili o spec. edice čepic Redbullu a teď s nima potají někde flexí.
Baví mě to sledovat.

2 Likes

To je pravda.
Buď se člověk musí stydět, že fandí takovému týmů nebo musí být bezpáteřní šulda.
Naštěstí se stydím. :stuck_out_tongue:

2 Likes

Už tě zase mám rád

Počkej to jako fakt? :smiley:
Takže nejdřív žebráš o kšiltovku, abys pak do toho člověka neustále šlapal… zajímavé charaktery

2 Likes

No, jak vidíš jsou tady zajímavé příběhy :grinning:.

Na jejich obranu musím ale říct, že se vážně někdy usilovně snažím být tady nesnesitelný :love_you_gesture:.

Jako jasné, taky si občas rád poškádlíš, hodíš nějakej ten sarkazmus a podobné Tripovinky

ale jako dostat od někoho kšiltovku ještě spešl edici, po tom co o ni tak usilovně žebrám, když vím že ji mohl prodat kdekomu ten frajer, tak bych byl vděčný a rozhodně bych neměl páteř na to, do něj kopat a být jak ti zminovaní… no jak říkáš, jsou tu velmi zajímavé příběhy a charaktery

3 Likes

Měl bys být fér.

Ty kšiltovky jsi tady nabízel výměnou za kamarádství… A ten kdo si o ně napíše, tak je dostane. Oni si o ně napsali, ale ty jsi zas a znovu nic neposlal. :pensive::pensive:

1 Like

Ani jedno slovo z toho co jsi napsal není pravda.
Hraješ zase nějaké divné hry.

Víš že se to všechno dá dohledat?

Jasně. Psal jsi, že budeš mít hodně kšiltovk, a kdo si napíše, tak mu ji pošleš.

1 Like

A je někdo, kdo si napsal a já mu jí neposlal?
Napsali si čtyři lidé a mají ji všichni…

Já ji nedostal.
:smiling_face_with_tear::smiling_face_with_tear:

1 Like

Postni kde jsi mi o ní psal a hned ji posílám s omluvným dopisem.

Jsi hodný, ale už ne. Stejně by se mi všichni smáli. Teď se nosí McLaren, protože jsou nejlepší.

2 Likes

:grinning:
Nejde ti to hrát si tady na lotra, jsem v tom lepší, mám to totiž v DNA.

1 Like

Už jsem si myslela, že mi po neděli hned tak někdo nezvedne náladu, a teď vy s čepicema :smile: . Že jsem tak smělá, @PUFF , proč si říkáš “oni” :smile: ?

3 Likes