Krack priznáva, že Neweyho taktika začína doliehať na inžinierov Aston Martinu | Magazín F1 - F1online.sk

a fluffy white cat stands on its hind legs on a wooden table|833x1141.6751269035533

1 lajk

Prevodovky a motory menia každý víkend. A keď kvôli nefunkčnej prevodovke nabúrajú predné krídlo, tak aj to. Len už by to chcelo aj vylepšené a nie stále tie isté z Bahrajnu. Ak nie je vážny dôvod, tímy nosia vylepšenia priebežne. Skúsenosti hovoria, že je to tak lepšie. Adrian už minulý rok hovoril, že to bude trvať celé roky kým sa dostanú na slušnú úroveň. Treba vydržať.

nic jiného, než překroucení slov Adriana jsem od tebe nčekal. Už dodáš ten dokument, kde se psalo o maximální rychlosti do zatáček v Monaku nebo?

Newey mluvil o simulátoru pro jezdce, ne o slušné úrovni výkonnosti monopostu. Neskutečný, jak furt jen lžeš a vymýšlíš si

2 lajkov

chrome_t71WneWrla
:sob:

už jsem myslel, že jsem se dostal ke zdroji, Sizelle má i instagram…jenže vygenerovaný.

Jsme v prdeli.

1 lajk

2 lajkov

Vidíš, že to jde. Ještě aby Honda předběhla dobu a přišla s nadčasovým motorem a je to.

3 lajkov

To bude tak nadčasovej motor, že nedokáže zajet žádnej čas v Q ani závodě :distorted_face:

Další nadčasový auto.
V únoru to byl promakanej Batmobil.

Však byl, Mercedes přinesl upgrady podle toho co měl AM od začátku :grinning_face_with_smiling_eyes:

Dej si hopium, potřebuješ to :hugs:

2 lajkov
2 lajkov

Celá koncepce Astonu je slepá ulička, proto nemá význam dělat drobné úpravy, když se musí postavit celý vůz od nuly znovu. Proto chápu, že Adrian už nechce na tomhle voze vyměnit ani zlatý šroubovák.

Jojo, to jsou ti světově proslulí poslové dobrých zpráv: Měl by, Údajně a Říká se, zde ještě podpořený známou Mohla by :wink:

Keď je to pre teba “case closed“ tak pre mňa tiež. Že sa o to ešte dodatočne zaujímaš - tak si hľadaj tie veci sám. Chcel si dokument, kde je predpis k bezpečnosti okruhov. Dostal si a nestačilo ti. Chcel si dokument, kde je definovaný monopost F1 a ako jazdí rýchlo. Dostal si a nestačilo ti. Čuduješ sa

Dostal si články, že to robia aj iné motošportové kategórie a nestačilo ti. Neuznávaš oficiálne dokumenty ktoré si už dostal.

ten simlátor označil ako “veľkú slabinu” a “základný vývojový nástroj“

Newey hovorí, že odstrániť slabinu základného vývojového nástroja potrvá až dva roky

Newey povedal, že bude trvať celé roky, než sa dostanú na slušnú úroveň výkonnosti. Článok na ktorý sa odkazuješ je s Cowellom ak si si to náhodou nevšimol.

Cowellove slová tu predkladáš ako by ich povedal Newey. Pozor na tie argumentačné fauly. Pritom tu je napísané, že tí dvaja sa v tom nezhodnú. Newey tvrdí, že to potrvá celé roky. Ak chceš používať Neweyho slová, tak to musia byť jeho slová. Nie Cowellove, ktorý tvrdí opak čo Newey. Je fajn, že si chceš overovať tvrdenia, aby si mal správne informácie. Ale dostal si tu citáciu čo hovoril Newey. Ak to nerešpektuješ, je to len na tvoju škodu. Proste Newey povedal, že to potrvá roky. Doterajší priebeh sezóny to potvrdzuje.

1 lajk

Mohl sis ušetřit námahu a rovnou napsat, že hodláš neustále lhát místo toho, aby sis pořídil sebereflexi a páteř

2 lajkov

proč zase lžeš? ty si napsal název dokument o kterým si tvrdil, že je to napsaný, nedodal si na něj dokaz. Když jsem dal odkaz, tak si napsal, že se to v tom dokumentu nepíše

tak co tady nacvičuješ?

tady příjdeš s

což je samozřejmě lež, protože Newey mluvil loni o kalibraci simulátorů jezdců. Teď nevíš jak se z toho vykroutit, tak to obrátíš na

tak buď napiš, že bude podle tebe trvat roky, než vyladí vývojové nástroje nebo roky, než budou mít solidní výkonnost. Solidní výkonnost nerovná se kalibrace vývojových nástrojů viz Red Bullu, McLaren či Ferrari. To není žádný argumentační faul, ty si prostě zase napsal blbost a nejsi schopný to přiznat a zbytečně se tu kroutíš jak had a u toho zasíráš akorát diskuzi.

2 lajkov