No a ono stačilo se zamyslet na to, proč FIA musí něco omezovat a ohánět se safety standards, z toho vyhcází, že vymyslkela pravidla, který to logicky ani nesplňují a musí to upravovat, to není těžký se nad tím zamyslet co?
No a ono stačilo se zamyslet na to, proč FIA musí něco omezovat a ohánět se safety standards, z toho vyhcází, že vymyslkela pravidla, který to logicky ani nesplňují a musí to upravovat, to není těžký se nad tím zamyslet co?