Krack nesúhlasí s verdiktom: Komisári sú na Lancea a Fernanda veľmi prísni | Magazín F1 - F1online.sk

Lance Stroll si po Veľkej cene Číny musel vypočuť poriadne ostrú kritiku. Daniel Ricciardo na ňom nenechal nitku suchú a za pravdu mu dali aj komisári, keď Kanaďanovi naparili desaťsekundový trest. Šéf Aston Martinu Mike Krack však zostal ako obarený. Má totiž pocit, že FIA si zasadla na Lancea Strolla s Fernandom Alonsom.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/151467/krack-nesuhlasi-s-verdiktom-komisari-su-na-lancea-a-fernanda-velmi-prisni

Tak ono aj ked v beznej premavke niekoho naberies zo zadu tak je to tvoja vina lebo sa mas kukat pred seba :smirk:

Krack je trosku mimo a porovnavat Melbourne s tymto, co urobil Stroll je totalne scestne.

Alonso tam svinsky skusal rozhodit Russella a aj sa mu to podarilo. Stroll v Cine naproti tomu totalne amatersky nedodrzal vzdialenost vo vlaciku. Za SC maju jazdci jazdit tak, aby boli pripraveni zastavit/vyhnut sa prekazke a nezavodi sa. Vsetci zabrzdili, len chudatko Stroll nie. Ano, zacalo to Alonsom, ale toho by som sa v tomto pripade zastal. Skratka ked zabrzdil on, maju vediet zabrzdit vsetci za nim. Ano, kazdy chce byt v tom vlaciku natlaceny co najviac na toho pred seba, ale stale plati ista obozretnost. Nedavat pozor pod SC je podla mna obrovsky prehresok, este aj vyradil supera. Toto bolo na trestne body.

5 Likes

Každý ze své pozice tak nějak dělal co musel, Stroll nedělal prakticky nic a do toho zadku Riccimu téměř bez reakce vlítnul. A jako nebyl na něm uplně nalepený a čas na reakci či korekci tam byl. Z logiky věci by po Strollovi měla ona harmonika pokračovat ve vzájemné demolici dál, no nějak si s tím ti za ním taky poradili.

3 Likes

Ten Krack je asi slepej spolu se Strollem…jeden by měl čumět na to, co se tam stalo a druhej před sebe a ne po holubech, jestli seděj dobře na střechách tribun…

Koukám, že už ses taky lehce posunul od Austrálie - už ne “svinsky vybrzdil”, ale “svinsky rozhodil”. Já bych napsal jen “rozhodil”. No Stroll to včera prostě nezvládl a tady té penalizaci se divit nejde, na tom se shodneme.

Krack by se měl vzpamatovat. Na Strollovém trestu přece není zhola nic k nepochopení.
Dokonce i Ricci byl včera potrestaný mnohem více, než božatko Stroll a to prosím se ani zdaleka takovémi provinění nepřiblížil.

Chudák Krack musí vkuse obhajovať majiteľovho syna

2 Likes

Kdokoliv zacne nahlas uvazovat o titulu zacne to mit tezky, neco mi to pripomina. :sneezing_face:

Kde je nejaka peticia za vylucenie STR z F1. Ten chalan tam aj tak nechce byt a je zivotu ohrozujucim prvkom pre ostatnych jazdcov:

2 Likes

Petice za vyloučení Strolla z F1

  • Stroll by měl F1 opustit
  • Stroll musí v F1 zůstat
  • Jen ať dál Astonu škodí

0 účastníci

Tady Alonso ve vzduchu třeba taky instinktivně řídil a snažil se to vybrat, ale zcela nesmyslně :grin:

Já ho chci v RedBullu spolu se Sargeantem.

Sargeant mistr světa? :smiley:

Vsázím na Strolla :handshake: :grinning:

K odpovědi “jen ať Astonu škodí dál”, Aston nepotřebuje škodit víc když podepsal největší škodnou na roštu :green_heart: :sunglasses:

Ale Vettel už tam není. A už toho nech, jediný náboj jsi si vypatlal :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Upřímně bych Serža vs Stroll věřil víc Seržovi. :smiley:

2 Likes

Já nevím, Serža je tragickej a vedle Albona se vůbec nechytá, ale Stroll vedle Vettela tragicky nevypadal. Já bych i zkušenostmi na toho Strolla dal. Hele třeba se porovnaj až ho starej za pár let vezme :smile:

Oba bych je vykopnul.

Vyhodil bych: Strolla, Zhoua, Seržu, Magnussena, Ricciarda
A dovnitř: Vesti, Bearman, Antonelli, Lawson, Drugovich nebo Pourchaire

1 Like