Komisári rozhodli: Ricciardo príde na štarte VC Miami o tri miesta (prehľad verdiktov) | Magazín F1 - F1online.sk

Komisárov po Veľkej cene Číny čakalo veľa práce a byrokracie. Pred sebou mali horu incidentov z pretekov, ktoré bolo nutné preskúmať. Najprísnejší trest dostal Daniel Ricciardo, no trestné body sa ušli viacerým.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/151410/komisari-rozhodli-ricciardo-pride-na-starte-vc-miami-o-tri-miesta-prehlad-verdiktov

Pýtam sa, bude tento šport ešte niekedy znovu seriózny alebo si víkend čo víkend budú komisári robiť čo sa im zachce ?

3 Likes

Odkdy se tresty jezdců přenáší do dalšího závodu?

151515151515151151

haha ho vymenia za Lawsona pred Miami a nikdy si to nevybere :smiley:

4 Likes

O tom jsem psal včera. Byl jsem vyslyšen.
Správné rozhodnutí.

Přesně takhle by to měla Visa vyřešit.

Jakože vyhodí Ricciho z F1? :smiley: A já myslel, že mu docela fandíš. :smiley:

Fandím Riccimu, ale né FIA.
Ideální by bylo, kdyby Visa proti rozhodnutí FIA.

Proč? Pokud trest nejde vykonat, tak je správné, že se přenáší do dalšího závodu.
Spíš nechápu, proč se třeba Alonsův včerejší trest nepřenáší…
Protože to byl sprint? Však to může přenést do dalšího sprintu.

blbe je, ze to nemohli u Ricciho spravit jak s perezom, minuly ci predminuly rok, kedy ho vratili na trat aby si trest odbil :smiley: ale to neviem ci nemal nejaky iny druh trestu

mne sa to ale tiez nepaci puff, je to zial asi ale len blba nahoda a zhluk udalosti.

Alonsův trest se nepřenesl protože byl klasifikován! Už jsem ti to psal. Když je jezdec klasifikován, trest se přičte k jeho času. On klasifikován byl, protože ujel 90% sprintu, nebo jak to je.

1 Like

Dřiv to bylo celkem normální. 5s=3 místa, 10s=5 míst.
Za fauly v závodě, za vlajky v Q.

1 Like

Naprosto správná penalta, ještě místo 2 trestných bodů tak 4, tohle je nepřípustný nebezpečný chování a ještě pod SC. Pořádek musí být.

az tak tragicky to vidis? mne ta strollova pecka donho teda prisla horsia no

ja myslim tuto konkretnu situaciu, ze sa mi nepaci :smiley:

Však víš, jaký mám názor na rozhodování/nerozhodování komisařů.
Je to špatný.

ja uz to beriem ako sucast hry. ajtak to ja osobne nezmenim, aj keby som sa niekedy nahodou podujal napisat dopis do FIA.

Stroll by měl dostat tak 5 trestných bodů :slightly_smiling_face:

2 Likes

Komisařům se to celé rozsypalo.
Tady netrestají, tamhle jo. Tady jim to odpustíme, protože toto a tamto.
Mají to celé sesypané a už je všechno rozhodování špatné.

Musí tam někdo přijít. Celý to říznout, nastavit tvrdou ruku. Trestat vše poctivě a poctivě vše vysvětlit.
Všechny mít na krátkým řetězu.

Začíná to naprostejma černobílejma maličkostma.
Předbíhat v boxech? Nebo stát ve fastline a čekat? Dřív by si to absolutně nikdo ani nedovolil.

1 Like