Je to oficiálne: Red Bull žiada prehodnotenie Hamiltonovho trestu | Magazín F1 - F1online.sk

Závodí se na trati a ne za stolem, že se nestydíš…

A Lewis od Silverstonu neférovo?

Sorry ale nevidel som článok v ktorom by niekto z RB vyslovene tvrdil, že to bol úmysel od Hamiltona.

Možná, ale pochybuji o tom.

tak vyplyvalo to z kontextu ich vyjadreni. V podsate proti comu sa chces odvolavat (proti 10s trestu, co je 2x tolko ako dostavali jazdci v predoslych pretekoch za podobne incidenty) ak to nebol nejaky umysel? Ak preto ze urobil podla nich chybu, to usudili aj komisari (ale ti pouzili slovo “predominantly” -s cim suhlasim) a za to uz trest dostal.

Som fakt zvedavy s akym novym dokazom pridu, podla mna budu tvrdit ze by na konci zakruty nedal Maxovi na trati dost priestoru - cize ho mal umysel vytlacit -, nic ine ma nenapada. Ty mas ake tipy?

Trápne. Rešpektujem rozhodnutie ale nesúhlasím. Obaja majú v tom palce a je to predsa súťaž. Hamíka nemám rád, ale toto divadlo zo strany Red Bull Racing je trápne. A to som si prial aby ako team vyhrali, ale takto teda nie.

to je politika, stale je v hre 1.5 miliona do rozpoctoveho stropu.

V jednej zákrute sa stretli dvaja tvrdohlavci a ani jeden nechcel uhnúť a tak to aj dopadlo. Bežný pretekový incident to tiež nebol. 50 G a zlomená sedačka hovorí za všetko. Ale kto určí presnú hranici medzi bezpečným a nebezpečným incidentom.

Už je môj tip irelevantný keďže je známe s akými dôkazmi sa RB oháňali.