Je to oficiálne: Adrian Newey opúšťa Red Bull Racing! | Magazín F1 - F1online.sk

tieto tvoje trapne prirovnania, co vacsinou ani nemaju suvis si nechaj pre situsa

boze moj chlape … spekulaciu ohladom odchodu ci prestupu Neweyho davat do rovnakej roviny jak vedecke fakta a poznatky, no to som nevidel kristepane :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

pretal si nove dno deluzie

3 Likes

My taky, snad se nezalekne když tam teď už podepsal Alonso :grin:

1 Like

Si zase zmatený?

Ja “nepotrebujem omluvu”… ja som stym okej. Ci odisiel kvoli hornerovi alebo kvoli tomu ze bol pod tlakom velkym, atd atd atd mne je to jedno, nespravim stym nic. Ale nebudem tu tvrdit shitstormy od novinárov ked viem prt… Plus ine srajdy :man_shrugging:

1 Like

hogre len sa viac a viac degradujes, pokial si ambiciozny tymto stylom, tak teda smerom do toho :+1:

Já si opravdu nemyslím že by Autosport, Motorsport, TheRace, BBC, AMuS atd věděli prd. Stačí nebýt zaslepenec stůj co stůj.

1 Like

o niecom pisat musia. to mate spolocne :smiley:

4 Likes

Co degraduju? tebe? to jsou tvoje slova, který jsou prostě mimo, thats all

12cbc719fd6448fcf04d49948c804086

1 Like

Však píšou, jen i to co se vám nelíbí, takový je život. Popírat to je taky cesta jak se s tím vyrovnat, když to musíte dělat.

jj v com to je mimo? :smiley: mozem si dneska kupit domenu, pomenovat si ju F1online.net a budem s takymito clankami prichadzat denne. verim tomu, ze by si bol prvy co to prezdielava, pekne bez zdroja …

tu na tomto webe to s tym pisanim zdroja je tiez na bode mrazu, len vy si myslite, ze ked nieco necitate tu po cesky ci slovensky, ale anglicky na amuse, tak ze to dava automaticky kredit :smiley:

4 Likes

Silicon Valley v Anglii by nudilo i mě a do severní Itálie bych se přestěhoval okamžitě. :wink: Ale psát noviny, že Ferrari k roku 2026 lanaří Neweyho s tím, že mu 2,5x navýší plat, a že Newey je v pokušení říct tentokrát ano, řeknu ti: ano, může se stát, že Newey změní barvy, dokonce je to pravděpodobné (chtěl tam už dříve, resp. koketoval s tím). Podobně otázka Powertrains jako důležitá pro MV.

Ale celé to podání stálo na Hornerovi s tím, že pokud Horner odejde, MV a AN budou spokojení a zůstanou. Ergo, opravdu věříš, že kdyby Horner byl odejit, dnešní zprávu bychom nečetli a Verstappen by se ani nenamáhal potvrdit (údajnou) schůzku s Mercedesem, která má proběhnout zanedlouho? I kdyby měl Powertrains sebevětší porodní bolesti?

1 Like

mas zo mna pocit, ze sa mi neco nelibi? :smiley: cakal som do dnesneho dna aby som mohol na plnu hubu povedat, ze Newey konci v RBR. vy to tu skriekate uz viac tyzdnov. som horsi nez ty, ze si pockam na overene info? mam od zajtra pomocou octu rusit chemtrails teda?

Nevedia nic konkrétne. to su proste veci ktore pisu aby… ked da adrian za rok rozhovor a potvrdi nieco z tych veci potom budeme vedieť vsetci. Teraz vieme vsetci prt. Staci nebyt zaslepenec a počkať si :joy::v:

1 Like

já zdroje uváděl, například ve screenshotech, aby byly vidět :slight_smile:

jj zdroj AMuS, the race, atd … si napisem pod clanok ze zdroj F1online.sk, parada, stejny efekt

case closed :slight_smile:

ale stale lepsi nez ty :+1:

AMuS není důvěryhodný zdroj? kdo to určuje, ty?

tocime sa v kruhu … ked amus napise od koho to ma tak tomu uverim/neuverim, podla toho od koho to pojde

teraz mi napises ze som mimo a neviem jak funguje novinarcina, ale mne to je fuk … radsej budem mimo ako naivny trtko co uveri vsetkemu co vidi napisane na nete

2 Likes