Je to oficiálne: Adrian Newey opúšťa Red Bull Racing! | Magazín F1 - F1online.sk

Evidentně.

V tom případě ale nekomentuj, co jsem napsal, protože bys to musel nejdříve pochopit.

Já to mu věřil. V RedBullu se stalo hodně věcí a určitě to nebyla jen nuda novinářů.
Určitě jsem nečekal, že se to stane teď. Ale po sezóně bych jsem tomu věřil… Takže dost šokující konec.

2 Likes

@Bretnix by se mel verejne omluvit? Proc, vsak se ztrapnil dost he he he :sweat_smile:

1 Like

Já se nebavím o tom, co jsi psal dnes, ale o tom, co jsi psal předtím. Jsi chytrej, takže moc dobře víš co…

2 Likes

@Bretnix je to na tebe, mozes tu napisat ci si sa hogarovi smial, alebo nie :smiley:

Neboj, on to četl, takže to nemusíš speciálně vypichovat. :sweat_smile:
Taky víš, o co se jedná, takže tady nebudeme slovíčkařit. :wink::grin:

3 Likes

A už vieme prečo Lando predĺžil zmluvu s McLarenom

1 Like

Vám zase zaje bává :grin:

Vidíš, já ti říkal, že tu chybíš. Měl bys tu psát častěji :slight_smile: jinak dle zpráv Vowles jedná s Wolffem o sedačkách ve Williamsu, nejedná se však je o tu jednu Seargantovu, podle těch zpráv, ale i Albon může odejít z Williamsu

2 Likes

Já četl, že měl mít Sainz nabídku z Williamsu.
Jako zcela vážně. :slightly_smiling_face::grin:

1 Like

Jj, podle zpráv má aktuálně nabídku z Audi, Alpine a Williamsu, u RBR se prý jedná


klasičtí Ferrari haters

ved to myslim hovoril aj jeho manzer Onor, ze sa bavia s kazdym teamom, a prizvukuje to “s kazdym”

dozijem sa dna kedy sa naucis pisat slova a nie jak dyslektik? ak mas dyslexiu tak sa ospravedlnujem ale to sa da riesit autocorrectom uz dnes

1 Like

Já viděl Mercedes, RB, Alpine, Williams a Aston?

Mercedes jedná na jinou stranu, podle posledních zpráv. RB v jednání, AM nemá být na místě, ten ale možná překvapivě jedná s Tsunodou

1 Like

to si si len vytvoril protivnikov aby si sa citil lepsie … nesi warrior za pravdu, neboj sa ;D

1 Like

Uplně překvapivý by Cunoda pro AM nebyl :thinking:

A preco toto nenapises aj hogarkovi na jeho osobne narážky? :joy: adrian odišiel a hotovo bodka smitec. A co?

Nikto nevie prečo ale tvoj kamarat tu tvrdil x krát ze tie overene info su proste true story… Sam to tak neprezentujes a dobre to vies… Ale na hogarka ani muk :roll_eyes:

2 Likes