Vývojová vojna pokračuje nielen na aerodynamických oddeleniach, ale aj na tých motorových. Ukážkou toho je nielen nová verzia spaľovacieho motora Ferrari, ale aj nová špecifikácia batérií Mercedesu, ktoré počas rakúskeho víkendu dostanú všetci zákazníci okrem Landa Norrisa a Carlosa Sainza.
Tak a teď může Mercedes ( asi ne úplně hned) zapnout Všem týmům motor na větší výkon. Motor jako celek…museli ho šetřit. Sainz a Lando mají kapku smůlu, ale to k F1 patří a patřit bude.
To je jasný, že spolehlivostní upgrady jsou jakoby výkonnostní. Mercedes musel kvůli spolehlivosti stáhnout výkon mguk o 7-13% dle teploty. To je nějakých 30-50 koní, které snad vyběhnou zpět.
Takze podtocili ICE aby dostali ADUO, zaroven aby neprisli o vykon tak baterku zdimali za hranice moznosti a ked zhorela, tak este dostanu free upgrade aj na nu…
Dobre pre nich. Teeda to je ale nahoda ako to vsetko ide na ruku Mercedesu. Ti maju ale stastie
Ano, presne preto Ferrari riesenie difuzora zakazali a Mercedesu povolili Aktivne ich obranujes, ale tento rok s tym pre nieco mas viac prace Podla mna je tych veci okolo Mercedesu uz celkom dost