Je to možné aj bez ADUO: Mercedes si do Rakúska priniesol novú špecifikáciu batérií | Magazín F1 - F1online.sk

Vývojová vojna pokračuje nielen na aerodynamických oddeleniach, ale aj na tých motorových. Ukážkou toho je nielen nová verzia spaľovacieho motora Ferrari, ale aj nová špecifikácia batérií Mercedesu, ktoré počas rakúskeho víkendu dostanú všetci zákazníci okrem Landa Norrisa a Carlosa Sainza.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/237081/je-to-mozne-aj-bez-aduo-mercedes-si-do-rakuska-priniesol-novu-specifikaciu-baterii

Tak a teď může Mercedes ( asi ne úplně hned) zapnout Všem týmům motor na větší výkon. Motor jako celek…museli ho šetřit. Sainz a Lando mají kapku smůlu, ale to k F1 patří a patřit bude.

… a tady je odpověď na to proč Mercedes svůj protest stáhnul :handshake:

1 lajk

Spolehlivostní upgrady mohly být vždy.

Jj, ADUO se už oznámilo, tak vytáhnou těch 40hp k dobru

Přesně tak… a když nechají spalovák tak jak je, respektive jen dorovnají… tak RB má smůlu.

Známe :smiley: Nepochybuji že s výkonem to nic nemá, ono to nejde ruku v ruce :handshake:

2 lajkov

Dneska to jede…

To je jasný, že spolehlivostní upgrady jsou jakoby výkonnostní. Mercedes musel kvůli spolehlivosti stáhnout výkon mguk o 7-13% dle teploty. To je nějakých 30-50 koní, které snad vyběhnou zpět.

7%-13% je rozpěté 30 až 50hp? v jakým vesmíru? :smiley:

Cca ± ano. Mguk má 350kw.

Ty děláš výpočty jak Helmutko už.

Aston zvyhodnuje alonsa, stroll si neodjazdi trening

Mercedes si nasadil nasadil novu baterku aj mimo adua a je vymalovane, zas im vsetci skocili na tu rozpravku o spolahlivosti

Tak 7% je 24,5kw - 33hp
13% je 45,5kw - 61 hp

Tak sorry, ze jsem to nevypocital přesně.

1 lajk

Takze podtocili ICE aby dostali ADUO, zaroven aby neprisli o vykon tak baterku zdimali za hranice moznosti a ked zhorela, tak este dostanu free upgrade aj na nu…

Dobre pre nich. Teeda to je ale nahoda ako to vsetko ide na ruku Mercedesu. Ti maju ale stastie​:slightly_smiling_face:

1 lajk

Doufám že to vše uvádíš bez DPH !!!

Každej to může udělat tak, aby byl nakonec první. To je logické…

Ano, presne preto Ferrari riesenie difuzora zakazali a Mercedesu povolili :slightly_smiling_face: Aktivne ich obranujes, ale tento rok s tym pre nieco mas viac prace :slightly_smiling_face: Podla mna je tych veci okolo Mercedesu uz celkom dost

2 lajkov