este ze tak. Mercedes to potrebuje …
Tak se koukni o co šlo, nebylo to stejné, jen “podobné” jinak fandím Mclarenu a beru věci tak jak jsou, nemohu je ovlivnit.
Ferrari se zeptalo a neuspělo, Mercedes se neptal a udělal a musel to změnit…vyhodil peníze a nemůže to používat. Teď co je lepší… ve všem vidět spiknutí je k ničemu. někdo si libuje dělat věci na hraně a i lehce za hranou a někdo ne…to je F1.