Hülkenberg: Na Bearmana sa zabudne, ak nenadviaže na svoj výkon aj v F2 | Magazín F1 - F1online.sk

Už tě to zase popadlo? :slightly_smiling_face:

Bearman gdě? :v::v:
Senny syn.

Kde Kimi.pole? Bearman mal unlucky s red flag a predsa len zvyk zase na F2

1 Like

Kimi je lepší, co se dá dělat

Ale na PP pro sprint bude stát Staněk

Sám jsi pirát, jestli se účelově od F1TV odhlašuješ a zase přihlašuješ jako nový zákazník… Ale Kimi dnes pěkně, i když měl kliku, to zase jo :smile: !

2 Likes

To ne.
Jen stopneš předplatné a zase si ho koupíš.
Žádná krádež. Legit. :slightly_smiling_face: :grin:

2 Likes

Jo, ten už je zvyklej na F1 a musí se přizpůsobit na F2.

A já myslel, že jeho výkon byl top, protože nebyl zvyklej. :grin::grin:

co si predstavujete pod pojmom “naklonovat”? stary HDD je naformatovany asi na FAT32 novy asi NTFS ak pouzivas Windows.

1 Like

No když myslíš. Mně to připadá nemorální, hlavně proto, že jsem na to moc líná :smile: .

Minuly rok sa takto dal este ojekabatit skylink, ze si si vytvorila novy email a mala si formulu na tyzden zdarma, teda jeden vikend

Ja mam f1tv cez kamosa co si zabudol zrusit odber tak mi dal prihlasovacie udaje :grin: pekne rok nemusim riesit sledovanie

Obávám se, že v příštím roce budu morální i já. Taky se mi vyplatí zaplatit o něco více, než se zabývat odhlašováním a následným přihlašováním.
Ale hlavně doufám, že Nova zkrachuje a své práva poskytne někomu kdo nebude tak vykořisťovatelsky nenažraný.

1 Like

Já to nechávám na nich, ať si strhnou co potřebují. Ale chápu, že někdo si s tím trochu pohraje a něco málo ušetří. Drobnost, ale potěší :smile: .

Klonujes HDD jak je, pretahujes cele particie na novy, jen se musi inicializovat, jinak ten “stary” je NTFS. Je to omezene deskou, neprihlasis na ni 1TB HDD.

Jj preto som pisal ze ak ti ide o tie data na tom 1tb disku, co cchces napojit, tak ta Sata krabicka ti pomoze, pokojne juvpotom mozes vratit bez udania dovodu na miesto kde si ju kupil

To je zbytecne, chtel jsem klonovat, nejde tak dam kompy do site a pretahnu to, co uz.

1 Like