Hülkenberg: Na Bearmana sa zabudne, ak nenadviaže na svoj výkon aj v F2 | Magazín F1 - F1online.sk

AXAGON ADSA-1S6 SLIMport6 - Externí box | Alza.cz

hlavne ak mas staru dosku tak windows daj na povodny stary disk, nainstaluj to, pripoj cez krabicku ten, co chces a rob co chces :smiley:

No pokiaľ Bobovi stará matičná doska nezoberie 1TB disk, tak bude už fakt dosť stará,
čiže na jeho mieste by som poriešil novú matičnú dosku, ktorá bude pravdepodobne vyžadovať novšiu skriňu, novší zdroj, novší typ procesora, novšiu RAMku, novšiu grafickú kartu a novšiu sieťovú/wi-fi kartu, čo je drvivá väčšina komponentov stolného PC. Do novšieho počítača môže dať ten 1TB disk, ktorý už má a zo starého počítača môže použiť DVD/BR mechaniku (ak nejakú má a používa ju) a možno ten starý HDD podľa toho, akú má kapacitu (vyslovene starý HDD s malou kapacitou a nízkou prenosovou rýchlosťou by som už nepoužíval, lebo disk má tiež určitú životnosť).

1 Like

podla mna to ta krabicka vyriesi explo, mal som podobny problem s tisicrocnym notebookom a pomohlo to

Jo, stara vec, jen potrebuji zkopcit ten HDD na novy.

Áno, môže to byť riešením na tento konkrétny problém a zachovanie chodu starého počítača. Ja sám mám starý 320GB disk (ktorý bol vybratý z nefunkčného notebooku) v púzdre (krabičke), ktoré sa cez USB (ako píšeš) dá v pohode pripojiť k počítaču, ale tento disk nepoužívam a mám ho položený len tak bokom. :slightly_smiling_face:

si kup flashku. :smiley:

Hlavně ať do toho nic nestrká. Bude to mít slabou napájecí kaskádu a ještě se bude vše rozj*be. :smiley:

1 Like

no, istu dobu som musel fungovat na stroji z roku asi 2015 lebo svoj notebook som mal na reklamacii tak som si bol nuteny poradit aj takymito vecami :smiley:

to clovek rychlo pochopi, jak je zvyknuty na plynuly chod techniky v co najkratsom case, za tie roky to sa to krasne posuva vpred

1 Like

Jo, vzdyt jsem psal, ale nebudu kvuli tomu kupovat flashku za 300,- ani nic jineho nebudu kupovat proc, klidne bych si ten stary HDD nechal a pouzival dal, ale do stolni mini ITX krabice 3.5 disk neulozis, musim to dostat na 2.5 HDD. Presneji mam mini komp pripevneny VESA drzakem zezadu k monitoru, nejlepsi reseni.

Ak Ti ide len o skopírovanie obsahu starého disku a nový 1TB disk budeš používať už na nejakom novom počítači, tak obsah starého disku môžeš skopírovať a preniesť na jeden alebo viackrát cez USB kľúč na nový disk.

1 Like

Jasne, tech reseni je nekolik, chtel jsem to udelat na prvni dobrou, bohuzel kompatibilita nepusti.

Za 80kč si můžeš koupit 200gb google drive a tam si to můžeš uploadnout. :smiley:
Jednoduchý. :slight_smile:

No jo, chápem.​

Oba PC propojim kabelem do site a zkopirovat, chtel jsem to spis komplet klonovat, nevadi.

Alebo vytvoriť viacero gmail účtov (každý s 15GB google drive priestoru zadarmo). :slightly_smiling_face:

Predpokladám, že na novšom PC budeš inštalovať nanovo operačný systém, ktorý sa bude bootovať z novšieho 1TB disku.
Nepotrebuješ teda klonovanie starého disku na zachovanie bootovateľnej oblasti starého disku.
Stačí Ti naraz alebo postupne skopírovať dáta zo starého disku na novší.

Teď jsem zrovna počítal jestli na f1tv není nějaká černá díra. :smiley:
Paradoxně se dá měsíčním předplatným dostat na stejné peníze jako při ročním předplatným. :smiley:
První 2 závody šly sledovat zdarma.

5q5q

2 Likes

Ja čakám na ten Telekom, kedy sa dohodnú s Novou a zaradia do vysielania programy NS5 a NS6.
Dovtedy budem preteky pozerať cez livestream, tak ma môžeš začať ukrižovať. :slightly_smiling_face:

Mam dva nove 1TD HDD, na jednom jsou Win10 a je pripraveny v PC, takze kompy propojim a pretahnu obsah.

Jinak to stare single jadro ale bezi furt suprove, z toho jsem chtel udelat dalsi mini PC a hodit ho zezadu na TV, bohuzel je tam to omezeni, ani by nevadil ten stary HDD 3.5 tam nechat, ale nenacpu ho do te mini skrinky, skoda.

Neee…
Však máš 7,50€ a máš měsíc čas a klid.:slightly_smiling_face:
Nebuď prosím pirát. :pensive::pensive::pensive::pensive:

1 Like