Hülkenberg: Na Bearmana sa zabudne, ak nenadviaže na svoj výkon aj v F2 | Magazín F1 - F1online.sk

Si len taký dobrý, aké dobré boli tvoje posledné preteky. Stará pravda sveta motoršportu, pre ktorú nájdeme množstvo príkladov aj v bohatej histórii Formuly 1. O Oliverovi Bearmanovi sa po Veľkej cene Saudskej Arábie hovorilo viac než o ktoromkoľvek inom jazdcovi, ale to sa môže rýchlo zmeniť, upozorňuje Nico Hülkenberg.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/147304/hulkenberg-na-bearmana-sa-zabudne-ak-nenadviaze-na-svoj-vykon-aj-v-f2

Nezabudneme, porazil rasistu a skoro ziadnu pripravu nemal.

Vyzna se tady nekdo v PC instalacich? Resim problem s pridanim druheho SATA HDD a blokuje mi cely booting.

1 Like

Musis v biose nastavit z ktoreho disku to ma bootovat bobe

Jsi o tolik lepší než Hogr :smiley:

1 Like

Kdyz novy HDD zapojim, do biosu se nedostanu, stojim pred vypisem a nic. Porty jsou ok, kabely ok, napajeni ok.

Taky jsem si vsiml, ze ten prvni disk se hlasi jako IDE, i kdyz je to SATA pres SATA port, ale funguje, to je taky zahada.

Proste klasicka chyba medzi stolickou a klavesnicou…

1 Like

Fajn, ted jsem si pripalil toasty.

1 Like

Připálené je na krásu.

1 Like

Bacha je to karcinogenne :smiley:

Už jsi nějakého karcinogena viděl?

Skúšal si všetky možnosti? Tu sú viacmenej všetky + aj podľa výrobcu:

Situace je takova:

  1. Nezalezi na tom, jestli se HDD SATA hlasi v BIOSu jako IDE, je to spatny popis kanalu od vyrobce BIOSu, pro SATA jsou na moji desce vyhrazene kanaly 2,3, to je ok.

  2. Podarilo se mi dostat do BIOSu s obema HDD

  3. Stary Western se prihlasi na obou kanalech

  4. Novy Seagate se neprihlasi ani na jednom kanalu

Ted to vidim na nekompatibilitu Seagate HDD s deskou MSI v ramci chipsetu, ten asi nebude podporovat kapacitu disku.


image
@PUFF

1 Like

Pozri ešte toto, ináč neviem:

https://www.msi.com/support/technical_details/DT_BIOS_Unrecognizable

1 Like

Diky, bude to tim chipsetem. Je to starsi deska s P4 M800, BIOS asi bude podporovat HDD do 127GB a ten novy je 1TB, ja jen potrebuju klonovat stary HDD na novy, bohuzel nejde mi je dat k sobe do jednoho PC, musim neco vymyslet.

kup si krabicku na hdd a spravis z neho flashku, to pak pojde

Nerozumim, vysvetli. To muzu rovnou koupit vetsi flashku za 300,-, o to nejde.

A pak se každej diví, že je čímdál těžší a těžší pronásledovat vozidla…
To je křidýlko sem, křidýlko tam… :smiley:

1 Like

To už patří do muzea ne? :smiley:
Hodně prehistorický. :smiley:

3 Likes