Hornera naštval “lobista” Wolff, komisárov vraj nemal ovplyvňovať | Magazín F1 - F1online.sk

Toto Wolff počas červenej vlajky, ktorú spustila nehoda medzi Verstappenom a Hamiltonom, hájil záujmy svojho tímu a svojho jazdca až do takej miery, že riaditeľovi pretekov Michaelovi Masimu poslal mail. Následne sa dokonca vybral priamo ku komisárom, aby im priniesol dôkaz, že Hamilton v Copse nepochybil. Keď sa to dozvedel Christian Horner, neveril vlastným ušiam.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/37157/hornera-nastval-lobista-wolff-komisarov-vraj-nemal-ovplyvnovat

Horner :+1: za lobistu.

1 Like

To skôr palčekuj pána Kubalu. Horner nič také nepovedal. Zvlášť keď na západe nemá lobbing negatívne konotácie. To len u nás je to rovnaké ako korupcia, či klientelizmus.

1 Like

To bylo nechutný. Nemaj do toho co kecat.

2 Likes

A to dvojité orodovanie Red Bullu Masimu do rádia malo iný účel?

1 Like

podla prepisu povedal:

I saw Toto who was lobbying the stewards, which I heard he was going to do, so I went to make sure that our view was represented because I don’t think it’s right, that team principals should be able to go and lobby the stewards.
They should be locked away so that they’re not influenced. For me that was unacceptable that he had gone out there to lobby the stewards…"
So I wanted to make sure that there was a balanced opinion given…"

2 Likes

lobing je legalizovana korupcia :slight_smile:

1 Like

Ved prvy volal Horner. Musel im vysvetlit, co sa stalo, lebo komisari maju slnecne okuliare a mohli by sa pomylit a dat Ham trest iba 5s :rofl:
Takto Horner vybavil 10 :man_facepalming:
To, ze Ver vysiel v prvej zakrute vsetkymi 4kolesami mimo trat, nikomu nevadi. Ved si vdaka tomu “iba” udrzal prve miesto.
Ani tu klucku do prava co spravil na Ham pred kontaktom si nikto nevsimol. Ale Max predsa nechybuje :shushing_face::face_with_hand_over_mouth:

Tak lobing Tota ti prekáža, ale že ty si hneď ako prvý vyplakával Massimu do vysielačky, to je úplne ok. Títo predstavitelia RB, to sú fakt šašovia, absolútne nulová sebareflexia.

1 Like

no pockat. vysielacka je komunikacny kanal, ktory je verejny a je urceny prave na toto. Posielanie emailov a lestenie kluciek je urcite za ciarou.

2 Likes

A má pravdu. Každopádne slovo “lobista” nepoužil.

1 Like

Tak teba trápi, že Verstappen vyšiel v 1. zákrute mimo trať. Veď mu tam Hamilton nenechal miesto tak kam mal ísť? Keby nevyšiel tak by sa stalo to čo sa stalo neskôr ale už v 1. zákrute. Je úsmevné sledovať tvoj dvojaký meter. Keď vytláča Max Lewisa, tak je zlý Max. Keď vytlačí Lewis Maxa, tak je zas zlý Max lebo si udržal 1. miesto. :smile:

2 Likes

Mame tu boj na trati a zakulisny boj, aky sme v tejto ere este nezazili. Mercedes vidi, ze oproti RB nema navrch a tie zakulisne tahy zacinaju byt zakernejsie, ale aj ubohejsie. Wolff sa zacina vyfarbovat a je vidno, ze sa neboji pouzit kadejake podpasovky. Osobne mi Horner pride viac vyrovnany clovek. Som zvedavy kam az tento boj zajde a co nam este obaja predvedu. Toto je suboj, ktory sme snad vsetci chceli. Na trati aj mimo nej. Sup do Madarska.

1 Like

No veru už sa neviem dočkať bude to divoké

1 Like

Nemyslím si, že by sme mali chodiť za komisármi, tak som išiel za komisármi. Idiot

1 Like

Čo im tam mal poslať poštového holuba? Ak chcel svoje argumenty podložiť graficky, tak email je na to asi ideálny. Nechápem prečo je verbálny lobing v pohode, ale email neprípustný.

1 Like

Keby len email. Ak si nepamatas, napriek tomu ze to bolo len vcera, tak Wolf tam nabehol osobne :slight_smile: Aj v takom Sochi minuly rok tam nabehol osobne :slight_smile:

2 Likes

nemal by tam chodit vobec. Komisari maju k dispozicii zaznam z kamier aj telemetriu.

3 Likes

Nabehol tam preto lebo Masi si počas pretekov nechcel pozrieť mailovú schránku.

1 Like

V Eiskingu bolo, že zďaleka nemajú toľko dát, ako tímy. Súhlasím, že tímy by nemali lobovať. Možno ak by Horner držal hubu, tak je ticho aj Toto.

2 Likes