Hornera naštval “lobista” Wolff, komisárov vraj nemal ovplyvňovať | Magazín F1 - F1online.sk

Však si pustite tú rádiovú komunikáciu Red bull /Masi, bolo mi trápne aj za red bull aj za masiho, že to musel chudák počúvať.

1 Like

Za komisármi ho poslal Massi, bol za nimi osobne aj Horner. Do vysielačky najviac plakal Horner. Ale zlý je len Toto.

1 Like

Wolf tam zacal Masimu hovorit, ze ci si pozrel mail, ktory mu prave poslal. Na to mu Masi odpovedal, ze maily nepozera pocas pretekov lebo sa musi sustredit na ne, tak sa postavil a isiel za stewardmi. Pokial viem, tak Horner akurat zavolal Masimu tak, ako to pravdepodone Wolf robil kazde druhe preteky, kym to nezacali pustat verejne. Az ked sa vystraseny Wolf pobral prec tak isiel aj Horner. Myslim ze to je normalna reakcia. Keby si na Hornerovom mieste, nechal by si ist konkurenta sameho vyplakavat u stewardov bez toho, aby si ani nevedel co sa hluposti im moze hovorit?

Pozri sa na Sochi 2020. Hamilton dostal 10s za trening startu na mieste, kde to nebolo dovolene. Co spravil Wolf? Po preteku siel za komisarmi, ktori mu povedali ze nemali na vyber a trest musel prist, pretoze to je v pravidlach. Odchadzal od nich so slovami ze to je ako rozpravanie sa so stenou. A vies co este povedal? :slight_smile: “dlzim to Lewisovi”. No a co povedal Hamilton po preteku? “Snazia ma len zastavit”. Znova a znova a znova absolutna absencia sebareflexie a pripustenie si chyby. Keby tam sposobi nehodu, mohlo to mat horsie nasledky ako vcera, ale on povie ze 10s trest bol over the top :slight_smile:

3 Likes

V prvych 2 zavodoch vytlacil Hamiltona a ten spomalil a zaradil sa…
Tu vytlacil Verstapena a ten pridal a ziskal poziciu, lebo z mojho pohladu by bol po zakrute prvy Hamitlon… Kde je dvojity meter ? Ze jeden sa zaradi a druhy prida a ide BUD-ALEBO ?
Tak to aj dopadlo, ked siel v 2kole zbytocne do Hamiltona, uz bolo na case aby ho niekto poslal do rybnicka :hole: :muscle:
btw:

Ono sa to ani nema stavat, on ma pribrzdit ked sa nevmesti do zakruty a nie pridat poza bielu ciaru… Keby tam bola stena co urobi ? Vopcha nos Hamiltonovi do z***u ? :poop:

Podla mna je trapne niekoho kritizovat za nieco, co sam spravil…
A to, ze volal prvy Horner nezmenis, ani nezamaskujes recami o Wolfovi.
Ako tu uz bolo napisane, rozhoduju sa na zaklade urcitych zaberov a dokazov-detailov, tak neviem ako by mohol Wolf ovplivnit komisarov - trest pre Hamiltona.
Dostal 10s co je viac, ako jazdci pred nim… A az taky preslap to zase z Hamiltonovej strany nebol. Podiel mal aj Ver, ktory tu zakrutu zatvaral. Ak si videl prve kolo viac krat, zbadas kolko prasaciniek stihol Ver spravit… Ano niekto to tu oznacuje za branenie si pozicie. Premna je to styl “na hulvata”
Ako povedal Alonso “auto sa proste nemoze vyparit”
Suboj Hamilton/Leclerc jasne ukazuje, ze sa to da aj bez kontaktu. Leclerc videl Hamiltona vo vnutri a nechal mu tam priestor aj napriek tomu, ze Ham zvolnil. Potom zial Lec spravil chybu a Ham sa pred neho dostal.

Keby ten tvoj čierny princ spomalil a zaradil sa tak si v Imole nepoškodí predné krídlo. Vidíš, už zase klameš. Už minule som ti to vyčítal, že si obyčajný klamár.

Kde sa ma zaradit, pred zakrutou mal nos v predu a Verstapen ho vytlacil tak ako aj v prvom zavode.
Ty si zajdi k ocnemu ty traged, ved iba klames v kazdom komente. Hamilton bol na vonkajsku zakruty a Verstapen vnutornu stopu a dokonca prsalo. Sa tu FIA zastraja o bezpecnost jazdcov a v dazdi nechaju jazdca co je v zakrute druhy a na vnutrajsku vytlacit toho na vonkajsku, co ma nos v predu.
A to len preto, ze Ham pokracoval a bol to iba zaciatok sampionatu, nechceli trestat aby ludia nefrflali, ze sa nadrza Hamiltonovi.
Preto nedostal Verstapen trest za vytlacenie, ked podla ich pravidiel je na vine vzdy jazdec vo vnutri, presne ako teraz po VC britanie ? Verstapen ked ide vo vnutri vytlaci a ked ide vonkajskom tak zatvara. A stale je na vine ten druhy. A ty tu ides pisat o ciernom princovi. Tym len dokazujes, ze si zaujaty, hlavne ze mne pises o vytiahnuti hlavy z Hamiltonovho zadku. Sa sapamataj a otvor oci :face_vomiting: :poop:

Bla bla bla… Sa tu nerozplač chudáčik lebo nikto nechce Maxa potrestať. A tragéda máš v nohaviciach chlapče.

To je vsetko na co si sa zmohol ? :joy:
zaujimave, ze ty pises o plakani, ked po zavode si mal 20prispevkov o tom istom :smiley:
ako stara, zena co musi kazdej susede povedat pikosky :man_facepalming:

:smiley: Udivuje má aký máš dobrý prehľad. Som rád, že čítaš moje príspevky. Ale keď ja mám 20 príspevkov tak potom ty minimálne 40. No ja sa aspoň nevykrúcam ako ty. Raz napíšeš, že Hamilton vždy radšej uberie a zaradí sa a potom mi horlivo oponuješ, že sa nemal chudáčik v Imole kam zaradiť. Tak sa rozhodni a neser si zas do papule. Opäť ti musím pripomínať aby si si stál za tým čo napíšeš? Správne ťa odhadol aj diskutujúci Mikina. Nemáš ani len elementárne vedomosti z fyziky a reaguješ na vlastné fabulácie.

Ja citam skoro vsetky prispevky, takze mam prehlad o tom kto casto komentuje a kto koho obhajuje…
Pozri si profily, tam to mas pekne napsiane :man_facepalming:

  • 64 dní na stránke* 15h doba čítani* 8h recent read time 108 topics viewed* 2,0tis prečítaných príspevkov
  • 141 dní na stránke* 1d doba čítania* 14h recent read time* 427 topics viewed* 4,6tis prečítaných príspevkov
    Aby si nemusel hladat :smiley:

Jedna veta sa nehodi na kazdu situaciu… Videl si Imolu ? Ham siel do zakruty prvy vonkajskom a Ver ho vytlacil mimo trat… toto sa trestalo v podani Sainza a dalsich vsak ? Ale tu nie, lebo by sa hned na zaciatku sezony poskodil Ver, ktory moze ozivit nudne zavody “vseci boli v tom, ze medak je zase dominantny a dalsi titul zadarmo” v prvom zavode to iste… Tk tu nepis o zavodoch, kde mal prednost a bol vytlaceny so zavodom, kde sa snazi predbehnut a nejde tam hlava nehlava…

Neunasas tlak ze si vulgarny hned ? Ak nevies diskutovat, bez sa von vyventilvoat :face_vomiting:

Ja si za tym stojim, Hamilton je jazdec, ktory sa skorej kolizii vyhne, ako ist do toho bezhlavo, keby jazdil bezhlavo, takychto situacii, ako bola teraz v britanii by bolo neurekom… V imole bol Ham v predu a mal si volit stopu, miesto toho bol vytlaceny, co mal z prveho miesta dupnut na brzdu ? Ved to uz ozaj je proti logike, sa zamysli trosku…

Podstatne je, ze reagujem k teme a nie ako vy co nemate co dodat riesite mna a moje znalosti :smiley:

Toto nemá zmysel a nemienim si míňať energiu na boj s veterným mlynom. Vždy sa totižto nájde niekto kto bude šťať silou mocou proti vetru.

2 Likes

Nie to ty si bol primudry a nedal si ziadny padny argument… Tak, ako si zacal, tak si aj skoncil…
S prazdnymi slovami… :fu:

Ja prázdne slová a ty len klamstvá. Len úsmevné je na tom to, že tu miestami s tebou nesúhlasia ani tvoji vlastní. Myslím tým fanúšikov Mercedesu, keďže som si všimol pod jedným článkom ako ti oponoval už aj diskutér janko_hrasko. :smile:

Za tebou stoja fronty :muscle:
Ale v rade pred kasami :rofl:

Ach tie tvoje detinské urážky namiesto argumentov. :smile: :man_facepalming:

Zaujimave, ze clovek co pouziva drsne vety napise mne, ze pisem urazky…
Podla toho vidno, ako objektivne a nezaujato sa dokazes vyjadrit k teme… v tej predoslej prestrelke som ani nereagoval, lebo je to omielanie toho isteho dookola.

Aké drsné vety máš na mysli? Aké omielanie toho istého dookola? Chcel som iba aby si dokázal tvoje klamlivé tvrdenia o mojich vyjadreniach. Samozrejme si žiadne nenapísal, keďže nič také čo si o mne tvrdil som nenapísal. Buď si si ma s niekým pomýlil alebo si to len proste vyfabuloval. V takom prípade sa stačí ospravedlniť a nie sa v jednom kuse vykrúcať a vypisovať, že ja nemám nič k téme.

2 Likes

keby si mal nieco k teme, tak sa vyjadris…
No tvoje komenty smeruju viac ku mne, ako k teme…
Si strateny darmo… aj podla toho vidno, ako sa snazis zivit tuto prestrelku hlupostami mimo temu…

Lebo aj tento tvoj príspevok bol k téme. Ach jaj takto si kakať do papulky. :clap: :smile: :smile:

2 Likes