Horner sa smeje Allisonovi: Aj s nefunkčnými vylepšeniami sme porazili vaše funkčné | Magazín F1 - F1online.sk

Myslis vazne? Vsak ten safety car prisiel hned potom, co Perez dosiel do boxov, tak ci tak…

Technická otázka : Inak, to v Montreale sa neda dostať z trate inak ako cez boxy? Preco Perez nezabocil k prvej diere v plote, ale isiel az do boxov?

Protože při zastavení na trati, byť za plotem, si nemůžeš být jistý že nebude SC. Pamatuju si jeden závod, kdy borec pěkně jak to jen jde zajel za svodidla a stejně byl SC, protože to prý FIA špatně vyhodnotila :slightly_smiling_face:

1 Like

Norris nadelil do 25. kola VER do prvniho SC celych 9s, co je na tom to realne okomentovat, Horny je kvalitne blbej, ale kdo chce kam :yawning_face:

100x otče náš a 100x ran bičem přes záda

Určitě tam jsou místa a okna a Checo tam chtěl jet. Ale tým mu nařídil, aby to dovezl, aby nevyvolal SC, protože tím by nahráli Norrisovi. Taky za to dostali pokutu a Perez +3. mista v Barce.

Vsak mohol po bocnych cestach dojst az niekde k vode a tam to odstavit :smiley:
Pamatam si ako Kimi v Brazilii jazdil poza zvodidla :smile:

1 Like

No podla spravnosti by nemal preco byt SC keby zasiel za zvodidla…
Vsak to viem, ale ty pises ze vdaka tomu Max vyhral, co je jednoznacne nepravda kedze SC prisiel hned, tak ci tak a Max vyhral.

Perez kolidoval poprve hned po startu v prvnim kole, je dost mozny ze byl od te doby nekde na aute poskozeny.

S rozbitým křídlem taky, až teď se za to dal trest. Není nic nebezpečnějšího než nebrzděné jedno kolo.

to mas uplne jedno co Horny rozprava, aj tak sa raz zlata era skonci. Treba si to uzit.

Holky krev a mlíko. :sweat_smile:
…dřív tam měli jinou šťabajznu. :smirk:

1 Like

To Verstappen říká - “Je, mám ho stejně velkého”? :joy:

pravdepodobne sa smeje hornerovi akeho ma maleho :smiley:

nebolo to len o motore
a hlavne ja som pisal, ze rb nebol ani po stranke auta na tom najlepsie. niektori sa tu tvarite, ze mat pod kapotou mercedes tak rb vyhra vsetko od 2014 az doteraz, ale to je blbost. nuz lenze to je tak, ked si niektori pamataju maximalne posledne preteky

v 21 uz boli motory viacmenej vyrovnane, ale aby rb mohol konkurovat mercedesu tak potreboval pomoc od fia ktora len tak od stola rozhodla o zuzeni podlahy a hned ked s tym fia prisla tak sa hovorilo o tom, ze to najviac ublizi mercedesu. nebyt tej zmeny tak v 21 mercedes dominuje a to pri rovnakych motoroch

a len tak mimochodom od 2017 malo ferrari mozno aj o kus lepsi motor, v 2019 na beton(aj ked podvodom)

Len tak mimochodom, to o motore Fer su len tvoje dojmy bez realnych dat a faktov.

a ty mas realne data a fakty ktorymi tie moje znicis? :slight_smile:
v 2019 malo ferrari na beton rychlejsi motor, v 2018 s velkou pravdepodobnostou tiez a v 2017 to bolo povedzme vyrovnane

Ferrari malo lepsi motor v 2018.
Vyuzili sedu zonu, v 2019 to jeden zamestnanec práskol a cele sa to rozpadlo.
Mercedes zacal vyvijat v 2007 a mal 4 rocny naskok.
FIA pomohla v 2021 Red Bullu pises …
To ako od 2013 FIA nonstop KRYLA a OCHRANOVALA MERCEDES, to ti predpokladam nevadi.

uz prestante s tou hlupostou, ze mercedes vyvijal od 2007 motor ktoreho pravidla boli schvalene az v roku 2010
v 2007 sa ani nevedelo, ze bude v f1 turbomotor. navyse ked mosley zacal presadzovat nove motory tak chcel R4 a az niekedy v 2009/2010 na velky tlak ferrari sa to zmenilo z r4 na v6, ale podla vas mercedes uz od 2007 vedel presne aky motor to bude :slight_smile:

mercedes mal naskok len v tom, ze vyuzil vedomosti celej automobilky pri vyvoji toho motoru, lenze to iste mohli spravit aj ferrari a renault a hlavne do toho nasypal najvacsie prachy, ale to iste mohli spravit aj ferrari a renault

Ano mam a to su realne vysledky,ktore hovoria i hladkom vitazstve Medveda v oboch sampionatoch.
Ziadny zazracny motor Ferrarka neexistoval,to len niektori chceli fabulovat zaujimavy a napinavy sampionat.
Tvoj beton je len obycajna hlina,preto sa ti domcek aj zrutil.:grinning: