Horner sa smeje Allisonovi: Aj s nefunkčnými vylepšeniami sme porazili vaše funkčné | Magazín F1 - F1online.sk

Trať, ktorá Red Bullu nemala vyhovovať a nevyhovovala; trať, na ktorej mali vyhrať súperi; a nakoniec trať, na ktorej zvíťazil Max Verstappen. Nadvláda Red Bullu nad Formulou 1 pokračuje, len tak-tak, ale pokračuje. Christian Horner tým pádom mal po Veľkej cene Kanady priestor na drobné „rypnutie“ do súperov.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/158242/horner-sa-smeje-allisonovi-aj-s-nefunkcnymi-vylepseniami-sme-porazili-vase-funkcne

Hornere, tvuj body language na pitwall byl jasnej, zesranej az za usima :sneezing_face:

1 Like

2 Likes

Jeden víkend pre Mercedes a aká obrovská radosť. Ako Ferrari v Monaku.

Hm tak allison to zacne, horner po vyhre kontruje, ale zly je horner :smile: co mi to len pripomina…

8 Likes

McLaren a Mercedes v Kanade 28 bodov, RBR 25. Z toho mi moc nevychádza, že by ich porazili :clown_face:

1 Like

Pýcha predchádza pád.
Už to pomaly bude Horny, je to len otázka času.

1 Like

Fakt si myslis ze RB zazije pád ?
Ked sa dostali na vrchol mali len jedno “slabsie” obdobie, ked im Renault nedal super motor.
Inak od 2009 vsetkych drtia.
Nenapada mi nic, preco by sa to malo zmenit.
A to pisem ako fanusik Ferrari.

Zase tu vytváříš fight prostředí? Že se nikdy nepoučíš :slightly_smiling_face:

ja ne, to allison si nadbehol a ti co si citaju len nadpisy uz lyncuju hornerka :slight_smile:

2 Likes

To platí i u toho, co řekl Allison, fakt jsi četl celý rozhovor, nebo jen nadpis?

snazis sa tu vytvorit akusi senzaciu, ty si eisele?

1 Like

Jakou senzaci? Ty tu jdeš s tím, že u Hornera si lidi čtou jen nadpisy, ale sám u Allisona používáš jen nadpis a ne ten message co řekl :grinning:

precitaj si moj prvy koment trollko

1 Like

maxovi pomohol SC, bez neho by bol najlepsie 2. Tak nech moc Horner nevyskakuje

1 Like

Však tady to máš, buď jsi troll nebo si zase zapl dvoj metr :grinning:

1 Like

nn, mam to tu

dokonca aj ten dovetok sa naplnil :smiley:

1 Like

A co Allison začal? Tvoje čtení jen nadpisů? :stuck_out_tongue_winking_eye:

chlape chlape, je to s tebou horsie a horsie :frowning:

Ty už jsi jak Fico, jeden demagog vládne všem :grinning: haníš tu články, jak jsou na úrovni bulváru, ale pak se sam na ně odkazuješ:unamused: